Інформація про Олександр і Сергій Пилипенко

«Ковальська», Нерухомість

Олександр і Сергій Пилипенко /Олександр Чекменьов
$150 млн (дані 2021 року)
75 місце
100 найбагатших українців 2021

Профайл

Місце народження
Село Карапиші, Київська область / Київ

Рейтинг найбагатших воєнного часу

У перші місяці російської навали найбільший в Україні виробник бетону і будматеріалів сконцентрувався на допомозі ЗСУ і теробороні. «Ковальська» передала армії 11 000 залізобетонних блоків, 1040 протитанкових їжаків та більш як 5300 т піску й щебеню. Основний ринок «Ковальської» – виробництва бетону – впав більш ніж на 70%. Обсяги виробництва будівельної групи впали на 80%, розповідав Пилипенко-молодший в інтервʼю ЕП. Компанія скоротила 60% персоналу і станом на листопад у ній налічується близько 1500 співробітників. Починаючи з червня девелоперський напрям групи продає в середньому п’ять квартир на місяць. 

Тренд: «Динаміка продажів не зростає. Допоки люди не будуть упевнені в безпеці, вони не інвестуватимуть кошти у фундамент» (Сергій Пилипенко, ЕП).

100 найбагатших українців 2021

Подія року: Група «Ковальська» інвестує понад $100 млн в офісну забудову. Компанія почала будувати два бізнес-центри в інноваційному парку Unit.City Василя Хмельницького, а також комплекс із семи будівель на вулиці Жилянській у Києві. Проєкт Nuvo площею 88 000 кв. м реалізується разом із девелоперською компанією KDD Ukraine.

Цитата: «Вирішили, що хочемо робити проєкти з додатковою цінністю для споживача. Закладаємо в них цікаві архітектурні та екорішення, наповнюємо внутрішньою інфраструктурою» (Олександр Пилипенко).

Поруч в рейтингу «100 найбагатших українців 2021»
Участь в рейтингах
Статті по темі