Останній випуск журналу Forbes Ukraine – особливий. Десять українських сучасних художників подивилися на журнал як на виставковий простір і висловилися на тему дорослішання. Хто вони і чому бізнесу важливо взаємодіяти із сучасним мистецтвом?
Форум «Вільна» повертається 20 лютого, щоб стати вашим джерелом ідей, знайомств і можливостей. Early bird квитки вже у продажі — спеціальна пропозиція діє до 19 січня включно. Долучайтеся до заходу за посиланням! 🎟
Пролог до журналу
«Неможливо вважати себе сучасною людиною та не цікавитись сучасним мистецтвом. Бо це єдиний спосіб бути у контакті зі складністю сучасного світу», – вважає мистецтвознавиця й кураторка проєкту «Дорослішання» Ольга Балашова.
«Митці швидше за інших відчувають глобальні зміни. Наче потужні антени, вони збирають слабкі сигнали, переосмислюють їх і транслюють у вигляді своїх робіт», – пояснює практичний сенс у взаємодії з мистецтвом Ольга Тадай, представниця компанії «Агромат».
Forbes прагне, аби в Україні було якомога більше сучасних і прогресивних підприємців, тому вирішив обʼєднати в цьому журналі український бізнес та мистецтво. Ризикований експеримент – цікавий результат. 208 сторінок останнього випуску журналу, що вийшов друком на початку вересня, – галерея, де на вас чекає зустріч із сучасним мистецтвом у найрізноманітніших його проявах: від настільної гри видатного українського графіка Павла Макова до набору тривожних стикерів від художниці Жанни Кадирової.
Виставка починається з обкладинки – художниця майстерні «Ательєнормально», де працюють митці із синдромом Дауна та без, Анна Сапон переосмислила фірмовий шрифт і логотип Forbes. Ми винесли і роботу, і портрет авторки на обкладинку. Неймовірний символ сили творчості й дорослішання попри обставини.
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.