Фото: Depositphotos
Категорія
Партнерський матеріал
Дата

Кредит для бізнесу з кешбеком. Як це працює в Укргазбанку і хто може отримати таке фінансування

Фото: Depositphotos

Якщо ви підприємець і маєте власний бізнес, то рано чи пізно ви обовʼязково замислитесь над його розширенням. Адже закони ринку і потужна конкуренція на ньому не залишають вибору – стояти на місці не можна, тому що потонеш у бурхливому бізнес-океані.

Як мотивувати команду не збавляти темп у надскладних умовах? Дізнайтесь 25 квітня на форумі «Надлюди» від Forbes. Купуйте квиток за посиланням!

Звичайно, будь-яке розширення і вдосконалення діяльності потребує коштів, і чималих. На щастя, українські банки пропонують величезний вибір різноманітних кредитних програм, цільових і нецільових, спрямованих на підтримку малого і середнього підприємництва в країні. Вибрати є з чого. Але якщо вже вибирати, то тільки краще, чи не так?

Зараз у державному Укргазбанку можна не тільки оформити кредит на реалізацію свого інвестиційного проєкту під вигідний відсоток до 11,9% річних, а й по завершенню проєкту отримати кешбек до 15% від суми кредиту. Така пропозиція стала можливою завдяки співпраці Укргазбанку з ЄБРР, який разом з ЄС створив програму для підтримки стійких інвестицій у технології з метою підвищення конкурентоспроможності малих і середніх підприємств на місцевому та регіональному рівнях.

Кредит для бізнесу з кешбеком. Як це працює в Укргазбанку і хто може отримати таке фінансування /Фото 1

Кредитна лінія EU4Business-EBRD* – це програма для надання допомоги українським малим і середнім підприємствам у фінансуванні інвестицій, завдяки чому вони зможуть скористатися можливостями, представленими в межах всеосяжної зони вільної торгівлі (DCFTA). EU4Business є частиною широкомасштабної програми, яка надає підтримку МСП у таких країнах, як Україна, для використання повною мірою переваг і можливостей доступу до відкритого ринку, запропонованих DCFTA.

Отже, якщо ви малий чи середній підприємець, який є резидентом України, у вашому штаті до 250 найманих працівників, а ваш річний оборот становить до 50 млн євро в еквіваленті, ви можете подавати заявку до Укргазбанку на участь у програмі. Кошти надаються у формі кредиту або лізингу в сумі до 3 млн євро (в національній валюті) на термін до п’яти років від 11,9% річних.

Кредит для бізнесу з кешбеком. Як це працює в Укргазбанку і хто може отримати таке фінансування /Фото 2

На сьогодні розроблено три типи кредитування, залежно від потреб різних компаній, галузі промисловості, в якій вони працюють, і конкретного етапу їх розвитку.

  • Список прийнятних технологій – кредити і лізингове фінансування для інвестицій у попередньо затверджених технологіях. Застосовується для інвестицій розміром до 300 тис. євро. У разі інвестицій в технології можна отримати кешбек розміром до 10%.
  • Кредити для інвестицій з метою дотримання технічних регламентів і стандартів ЄС щодо санітарних, фітосанітарних вимог і безпеки продуктів харчування, як передбачено DCFTA / Угодою про асоціацію. Такі інвестиції не мають перевищувати 300 тис. євро, а кешбек можна отримати до 15%.
  • Комплексні проєкти – кредити на більш масштабні інвестиції, спрямовані на підвищення конкурентоспроможності компанії, з широким діапазоном застосування: від нової техніки до лабораторних процесів. Сума кредиту може досягти 3 млн євро, а кешбек – 15%.

Як бачите, інвестувати в поліпшення вашого бізнесу за допомогою кредитної лінії EU4Business-EBRD просто, до того ж завжди до ваших послуг міжнародна група технічних експертів, які готові допомогти вам на кожному кроці абсолютно безкоштовно.

Хто може скористатись таким кредитом? 

Наприклад, компанія з переробки продуктів харчування для інвестування в нову техніку: закупівлю обладнання для сортування продукції та її упаковку. Це дозволить упровадити високоякісні процеси, забезпечити безпеку продуктів харчування і підвищити рівень гігієни у виробничому процесі. Така інвестиція цілком відповідає вимогам програми, тому після завершення реалізації проєкту при сумі кредиту в 250 тис. євро компанія отримає кешбек в 38 тис. євро – 15% від інвестиції.

Отже, якщо ваш бізнес потребує розширення або модернізації, можна сміливо звертатися до Укргазбанку за фінансуванням за програмою EU4Business-EBRD. Фахівці банку оцінять, чи відповідає ваш проєкт умовам програми, і повністю супроводжуватимуть вас у процесі від підписання кредитної угоди до отримання кешбеку. І, безумовно, від реалізації таких проєктів виграє не тільки ваш власний бізнес, а й уся українська економіка.

* Публікації (зокрема електронні публікації) мають такі застереження: «Цей документ був підготовлений за фінансової підтримки Європейського союзу. Погляди, викладені в цьому матеріалі, жодним чином не можуть вважатися такими, які відображають офіційну позицію Європейського союзу».

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні