Категорія
Новини
Дата

Розробник софту для азартних ігор Aristocrat купує ізраїльську Neogames з офісом в Україні за $1,2 млрд

Австралійська Aristocrat, яка є відомим розробником азартних онлайн-ігор і тоталізатора, купує ізраїльську Neogames, що продає платформи для проведення онлайн-лотерей. Про це Aristocrat оголосила в пресрелізі. Сума угоди оцінюється в приблизно $1,2 млрд.

Ключові факти

  • Aristocrat заплатить $29,5 за акцію, що відповідає вартості компанії NeoGames приблизно в $1,2 млрд (1,8 млрд австралійських доларів). 
  • Ціна угоди становить приблизно 104% премії до середньозваженої ціни акцій NeoGames за три місяці, що закінчуються 12 травня 2023 року, в останній торговий день перед оголошенням угоди.
  • Рада директорів NeoGames визнала умови угоди справедливими та радила акціонерам підтримати її. Акціонери, які володіють приблизно 20,4 млн акцій (61%), погодилися проголосувати на підтримку угоди.
  • Aristocrat оплатить угоду готівкою, після чого матиме стабільні фінансові показники, йдеться у повідомленні.

Контекст

NeoGames складається з кількох бізнес-підрозділів, які займаються геймінговими та бетінговими платформами: NeoGames, AspireCore, Pariplay та BtoBet. У компанії працює близько 1100 осіб, вона представлена на 50 ринках. Зокрема, NeoGames має офіс в Україні, він розташований у столичному БЦ «Гулівер», пише AIN.

Компанія активно наймає людей в Україні. Зокрема, зараз є вакансії на 2D-аніматора, DevOps-інженерів, Technical Product Owner та інші, зазначає видання з посиланням на LinkedIn-сторінку компанії.

За результатами першого кварталу 2023 року, дохід NeoGames зріс на 187% – до $64 млн в порівнянні з аналогічним показником минулого року.

У жовтні 2021 року Aristocrat придбала розробника програмного забезпечення для онлайн-казино Playtech з офісом в Києві за $3,7 млрд.

Матеріали по темі

Отримуйте щоденний лист з останніми матеріалами та новинами від Forbes

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні