Інформація про Андрій Біба

БРСМ, ПЕК

Андрій Біба
$145 млн (дані 2021 року)
76 місце
100 найбагатших українців 2021

Профайл

Досьє
Одружений, троє дітей
Місце народження
Київ

Рейтинг найбагатших воєнного часу

Російські військові знищили 14 заправок мережі АЗС «БРСМ-Нафта», нафтобазу в Київській області та одне з найбільших в Україні сховищ зрідженого газу у Вовчанську. Продажі на решті 190 заправок впали. «Балансуємо на межі беззбитковості», – каже директор зі стратрозвитку Олександр Мельничук. Причина – падіння попиту на 30%. З літа компанія нарощує оптові продажі. У жовтні Біба запустив благодійний фонд БРСМ для підтримки українських військових. На 16 грудня зібрано 373 844 грн.

100 найбагатших українців 2021

Подія року: Наростивши поставки з Білорусі, БРСМ стала третьою в Україні мережею за обсягом бензинового імпорту. Попереду тільки WOG і ОККО.

Цитата: «Моє захоплення – бізнес. Тому я працюю з восьмої ранку і до першої години ночі» (Enkorr).

100 найбагатших українців 2020

На ринку Андрія Бібу знають як релігійну людину з нестандартним підходом і зі скандалу довкола «БРСМ-Нафти». Пʼять років він керує бізнесом з Італії. Еміграція йде на користь. Після розподілу бізнесу з ексміністром Януковича Едуардом Ставицьким мережа зросла на третину, до 167 АЗС. БРСМ часто називають АТБ серед заправок, але відома мережа не лише низькими цінами. Коли в Італії розбушувався коронавірус, бізнесмен почав випускати на своєму спиртзаводі дефіцитний антисептик, а на полицях супермаркетів при АЗС зʼявилася гречка. Один із ходових товарів – вино, що доставляється із власних виноробень в Італії: щомісяця в мережі БРСМ реалізовують десятки тисяч пляшок. Коли у Біби запитують, чому на його заправках черги, той скромно відповідає: «Клієнт нас любить за відкрите серце – це благословення Господнє».

Поруч в рейтингу «100 найбагатших українців 2021»
Участь в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд