Категорія
Компанії
Дата

20 найбільших паливних компаній країни. ОККО і WOG закріпилися на вершині, у «ДТЕК Нафтогаз» рекордний прибуток, а Shell витісняє росіян

20 найбільших паливних компаній країни. /колаж Анастасія Левицька

20 найбільших паливних компаній країни. Фото колаж Анастасія Левицька

Хто вийшов переможцем з паливної кризи, кому вдалось найбільше заробити на рекордних цінах на газ, а хто, навпаки, втрачає бізнес через конфлікти з владою? Перелік 20 найбільших компаній нафтогазової галузі: кому вони належать та скільки заробляють    

📲 45 секунд – на один пост, 20 хвилин на день, щоб дізнатися головні економічні та бізнесові новини. Підписуйтеся на Telegram-канал Forbes Ukraine, щоб економити час.

За даними WOG і ОККО, роздрібні продажі пального у 2022 році скоротилися на 30–35%. За результатами 2023-го всі оператори реалізують на 7–10% менше нафтопродуктів, ніж у 2021-му, прогнозує керівник WOG Holding Андрій Пивоварський.

До повномасштабної війни Україна імпортувала 70% нафтопродуктів за споживання 1 млн т на місяць. Левова частка надходила з Росії та Білорусі, решту поставок забезпечували внутрішні виробники, передусім Кременчуцький та Шебелинський переробні заводи. Мережам ОККО та WOG вдалося швидше за інших переналаштувати логістику на імпорт з Європи під час паливної кризи, що вирувала навесні 2022-го.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні