Інформація про Артем Копанєв

27 років, СОО Genesis. Один із наймолодших топменеджерів великої української IT-компанії

Артем Копанєв /надано пресслужбою

«30 до 30: Творці майбутнього»

Копанєв став операційним директором найбільшого продуктового IT-холдингу Genesis, ледве відсвяткувавши 25-річчя. Наразі під його керівництвом головний офіс компанії.

Через десятиліття Копанєв бачить себе співзасновником великого глобального бізнесу. Та поки що одним із найбільших досягнень вважає збереження ключових людей Genesis та їхньої мотивації і якості роботи після вторгнення.

Інший привід для гордості – «Вишкіл капітанів» – проєкт компанії з навчання українських офіцерів за стандартами НАТО. До кінця 2023-го вишкіл мають пройти понад пів тисячі військових.

Копанєв мріє про Україну рівних можливостей. «Зараз дуже багато людей працюють на перемогу, жертвують власною реалізацією як професіоналів, батьків, дітей на користь суспільства і майбутньої перемоги. Я хотів би, щоб у майбутній Україні всі отримали свій шанс», — розмірковує він.

Порада собі на старті кар’єри

Більше спілкуватися з різноманітними людьми – з різних сфер та з різними інтересами. Більше ділитися з ними своїми ідеями й тим, над чим працюєш. Агресивніше брати можливості, бо це вік, коли нема чого втрачати.

«Копанєв – амбітна людина зі швидким аналітичним розумом. Він сильний лідер, який уміє вести за собою людей. Україні потрібно більше таких профі, як Копанєв, якщо ми хочемо жити краще», – учасниця списку «30 до 30» 2022 року, інвестиційна директорка Flyer One Ventures Олена Мажуга.

Участь в рейтингах