Інформація про Олексій Єрмоленко і Олена Мажуга

25 років, Інвестиційна директорка та віцепрезидент венчурного фонду Flyer One Ventures

Олексій Єрмоленко і Олена Мажуга /з особистого архіву

У венчурну індустрію випускницю економфаку Могилянки Олену Мажугу закохала засновниця TA Ventures Вікторія Тігіпко та її лекція у Київській школі економіки.

На початку 2019-го, набравшись досвіду в TA Ventures, Мажуга приєдналася до щойно створеного інвестиційного напряму IT-холдингу Genesis. Згодом заманила у команду знайомого Олексія Єрмоленка – той обирав між вакансією у фонді та топовому проєкті Genesis BetterMe.

Ролі поділили одразу: Єрмоленку дісталася аналітика та внутрішня робота із портфоліо, Мажуга взяла на себе PR та пошук нових стартапів.

Чого бракує для України майбутнього? Розвинених інституцій: демократії, правоохоронної, освітньої, судової систем, вважає Єрмоленко. «Тоді Україна стане фундаментально якісною країною», – каже він. Українські стартапери у майбутньому точно будуть більш упевненими в собі. «Зникне хибна ілюзія, що робити великий бізнес можна лише десь у Кремнієвій долині», – вірить Мажуга. Після перемоги не буде більше відмовок, вважає вона, якщо навіть зараз у небезпеці створюються круті речі».

Поруч в рейтингу «30 до 30: обличчя майбутнього»
Участь в рейтингах
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд