Інформація про Богдан Гнатковський

28 років, CEO та співзасновник стартапу NewHomesMate (екс-Propertymate). Під час стартап-зими залучив $5,5 млн у компанію, за оцінкою близько $40 млн

Богдан Гнатковський /з особистого архіву

«30 до 30: Творці майбутнього»

За п’ять років існування український стартап Propertymate, що вчить американців купувати будинки по-новому, пережив кілька півотів. Та, схоже, екс-львів’яни Гнатковський і його кофаундерка Софія Вишневська знайшли формулу успіху. У 2022-му компанія наростила виторг в 11 разів, за половину 2023-го – ще вдвічі.

На початку року стартап залучив інвестиції і нині під новою назвою NewHomesMate допомагає продавати житло 620 американським забудовникам. «Підприємництво – найкращий спосіб робити щось та швидко отримувати зворотний зв’язок», – каже Гнатковський.

Основні клієнти компанії Гнатковського – як продавці новобудов – забудовники так і покупці цих об’єктів. Стартап, що працює на базі штучного інтелекту, допомагає їм ефективніше знаходити одне одного. З кожної угоди компанія отримує комісію або реферальний платіж.

Штаб-квартира компанії знаходиться в США, у місті Остін. Однак, стартап працює у Далласі, Г’юстоні, Орландо, Джексонвілі, Тампі, Сан-Антоніо, Ролі-Даремі, Окала-Гейнсвілі та Форт-Лодердейлі у Маямі.

Найважливіший учитель у житті

Мій дідусь. Він навчив мене важливості відчуття відповідальності за зроблену роботу. А також того, що потрібно фокусуватися не на грошах, а на цінності, яку отримують люди від того, що ти робиш.

«Богдан розумний, дуже сміливий і послідовний. Він уже кілька разів атакував проблеми ринку нерухомості і цього разу зібрав дуже сильну команду, тож у них усе вийде», – учасник списку «30 до 30» 2022 року, венчурний партнер фонду Pragmatech і співзасновник волонтерського IT-фонду KOLO Ігор Соколов

Участь в рейтингах