Інформація про GO TO-U

Залучені інвестиції: $2,7 млн

GO TO-U
Оцінка: $30 млн (2023 рік)

Профайл

Рік заснування
2017
Засновники
Назар Шимоне-Давида, Олена Артеменко, Любов Артеменко
Ключові інвестори
TechStars, ABB Technology Ventures, ABB El Ventures, AngelOne

У 2014-му фанат Tesla Назар Шимоне-Давида почав завозити в Україну перші авто від Ілона Маска, проте швидко зрозумів, що без зарядної інфраструктури бізнес не працює.

Через три роки Шимоне-Давида разом із дружиною Оленою Артеменко та її сестрою Любовʼю запустили операційну систему для зарядних станцій, що оптимізує завантаження й дозволяє власникам заробляти на обладнанні. Через застосунок GO TO-U можна забронювати час і локацію для «заправки» електрокара та оплатити послуги на місці.

У 2023-му доходи GO TO-U зростають на 70% щоквартально, каже Шимоне-Давида. У січні–вересні стартап заробив $1,5 млн виторгу. До GO TO-U підʼєднані понад 400 000 зарядних станцій у 66 країнах. Найжаданіші споживачі – виробники й дистриб’ютори обладнання для зарядки електрокарів.

Серед сотні B2B-клієнтів – дистрибʼютор техніки CAT у Великій Британії й Ірландії Finning, азійська енергетична компанія TNBx та автодистрибʼютор Sime Darby Motors. Проте 80% виторгу GO TO-U приносить Україна, 10% – Малайзія, ще стільки ж – решта світу.

Стартап має намір закріпитись у Північній Америці протягом 2024 року. «Перші клієнти у США та Канаді вже є», – каже Шимоне-Давида.

Участь в рейтингах