Інформація про М-ТАС

Олександр Карасьов, Денис Головко та Тетяна Корженюк, Легка промисловість

М-ТАС /Ігор Тишенко для Forbes Україна
Виторг 2022 рік: 600-650 млн грн

Профайл

Місто
Київ
Рік заснування
2014

У виробника тактичного одягу M‑TAC «бренд‑амбасадор» – один із найпопулярніших людей вільного світу, президент України Володимир Зеленський. З початку вторгнення він мінімум три десятки разів з’являвся на публіці в одязі цього бренду. Крім Зеленського речі M‑TAC можна побачити на головнокомандувачі ЗСУ Валерії Залужному, а ще – на сотнях тисяч військових та цивільних українців. 

Бренд М‑ТАС народився завдяки війні на Донбасі 2014 року. До цього співзасновник бренду Олександр Карасьов дев’ять років продавав спорядження для військових ігор airsoft у невеликому київському магазині «Мілітарист». Антитерористична операція на Донбасі перетворила «Мілітариста» на військторг. Карасьов почав імпортувати військовий одяг з Європи, але кількість конкурентів зростала. «Тоді я подумав: чом би не зробити український бренд тактичного одягу», – згадує він. Одним із перших виробів M‑TAC були тактичні штани Agressor, які стали багаторічним хітом продажів. 

У перші тижні повномасштабної війни виробництво й онлайн‑продажі зупинилися: усі працювали на видачу готової продукції. Повністю роботу фабрики та магазинів вдалося відновити лише у травні. Вже з червня 2022 року виробництво M‑TAC виросло втричі. Компанія відкрила фабрику у Львівській області на 6000 кв. м та орендувала додаткові 2000 кв. м для київської фабрики. 

У бренду, який завоював серця українців, непогані перспективи на західних ринках, вважає співзасновник М-ТАС Денис Головко. На профільній виставці у Нюрнберзі, що відбулась наприкінці лютого минулого року, M‑TAC користувався великою увагою. «Багатьох зацікавила наша продукція, привезли пачку з 300 візитівок, – каже Головко. – Але поки що головне завдання – задовольнити потреби українських військових».

Матеріали по темі
Поруч в рейтингу «Next250»
MustHаve
Анастасія Дзюба та Анна Бец (Коваленко)
62 млн грн*
NES group
Юрій Литвинюк
25 млн грн
Участь в рейтингах
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд