Інформація про Міша Рудомінський

23 роки, Співзасновник та генеральний директор Promin Aerospace, співзасновник Himera Radios. Займається бізнес-розвитком цих двох проєктів.

Міша Рудомінський /з особистого архіву

«30 до 30: Творці майбутнього»

На конференції Inscience Conference 2023, яку проводить учасниця цього списку Олена Скирта, українські інженери презентували по-справжньому унікальний пристрій – цифрову рацію Himera G1 Handheld Radio. Її неможливо заглушити засобами РЕБ, це дуже корисна якість на фронті. Рудомінський з лютого 2022-го менеджерить проєкт із виготовлення цього гаджету.

У Рудомінського вже є досвід керування техкомпаніями. Ще в школі він створив стартап із пошуку мобільних телефонів, а на другому курсі університету – nect WORLD, який розробляє модеми для B2B-ринку.

Пізніше він став співзасновником стартапу Promin Aerospace, який розробляє легкий ракетоносій із двигуном, що спалює сам себе. Рудомінський відповідає за бізнесову частину компанії. Розробкою займається Віталій Ємець. Новий двигун допоможе зайняти нішу запуску у космос вантажів вагою кілька сотень кілограмів, каже Рудомінський.

Компанія вже отримала $6,5 млн попередніх замовлень на майбутні послуги та планує залучати наступний раунд інвестицій. Серед замовників Promin Aerospace – європейські космічні єдинороги, університети з Британії, каже Рудомінський.

Наразі компанія закінчує випробування прототипа двигуна розміром 40 мм.

«Широкий світогляд та потужна візія, вміння комунікувати та надихати допомогли Михайлу створити дуже недорогу, малопомітну систему звʼязку, яка зараз широко використовується на фронті», – CEO компанії UA Dynamics Максим Музика.

Участь в рейтингах
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Останні новини по темі