Український defence-tech стартап Himera, що виробляє стійкі до радіоелектронної боротьби (РЕБ) рації, вийшов на світовий ринок та отримав постачальника в США. Про це компанія повідомила на сторінці у Facebook.
Amazon інвестує мільярди доларів у ШІ, роботів та машинне навчання. Якими принципами й правилами керується компанія?
Дізнайтеся вже 22 листопада на Forbes Tech 2024. Купуйте квиток за посиланням!
Ключові факти
- Партнером Himera стала американська оборонна технологічна компанія Reticulate Micro, що займається забезпеченням надійного та стійкого звʼязку в будь-якому середовищі.
- Компанії уклали ексклюзивну дистрибʼюторську угоду. Reticulate постачатиме перевірені у боях тактичні системи звʼязку Himera у США та для ключових світових державних клієнтів.
Контекст
Засновники стартапу Himera – Михайло Рудомінський та Олексій Олійник.
Проєкт пропонує військовим доступне та ефективне рішення для забезпечення надійного зв’язку в умовах роботи російських засобів РЕБ. Це портативні радіостанції тактичного рівня для захищеного зв’язку на рівні «взвод-відділення».
Наприкінці лютого 2024-го defence-tech стартап залучив $525 000 інвестицій. План на рік – випустити наступну версію продукту та отримати держзамовлення, заявляв Рудомінський.
Розмір цієї угоди типовий для європейського pre-seed раунду зразка початку 2024-го. Оцінку не розголошують. Чим вона особлива? Рідкісним для «оборонного» проєкту списком інвесторів. Як Рудомінський збирає гроші на стійкі до російських засобів РЕБ рації, читайте в матеріалі Forbes.
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.