Інформація про Нік Білогірський

Канада—США, Інвестор і глава департаменту з безпеки 408 Ventures

Нік Білогірський

Білогірський закінчив фізмат‑ліцей у Харкові і 1998 року разом з молодшим братом переїхав до матері у Ванкувер. «Спершу ми з братом їли м’ясо раз на тиждень, але потім знайшли роботу, почали допомагати мамі, і все налагодилося», – згадував Нік в одному з інтерв’ю. Сам він попервах косив газони і підрізав дерева.

Як випускник коледжу він одразу вступив на третій курс університету Саймона Фрезера. Ще в університеті стажувався в Microsoft за своєю спеціалізацією – криптозахист. Першим його роботодавцем у Кремнієвій долині стала Symantec, а 2010 року він влаштувався у Facebook, у відділ безпеки під керівництвом Макса Келлі. Після IPO Facebook у 2012‑му Білогірський реалізував свій опціон і сам став інвестором. У його фонду 408 Ventures уже 24 угоди, в портфелі – декілька проєктів з українськими засновниками: People.аi, Petcube, PromoRepublic.

З 2019 року Білогірський очолює команду Trust and Safety в Google. Команда відповідає за безпеку Google‑акаунтів у всіх сервісах – від Gmail до YouTube, а також за API і рецензування додатків у Google Play.

Поруч в рейтингу «40 глобальних українців»
Надя Яцик /jacykfoundation.com
Канада
Участь в рейтингах
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд