Інформація про Олександр Слободян

«Оболонь», Алкоголь

Олександр Слободян /fc.obolon.ua
$125 млн (дані 2021 року)
100 місце
100 найбагатших українців 2021

Профайл

Досьє
Женат, четверо детей
Місце народження
Тернопіль

Рейтинг найбагатших воєнного часу

Виторг мережі пива та напоїв «О Маркет», яку у 2016 році запустила «Оболонь», зріс на 23,5%. У мережі 22 торгові точки, дві з них відкрилися у 2022 році. У липні АМКУ відхилив претензії «Карлсберг Україна» до «Оболоні» щодо схожості етикеток та дизайну пляшок пива «Оболонь Київ» та «Львівське 1715». Корпорація пішла з російського ринку і заборонила використання своєї торгової марки.

100 найбагатших українців 2021

Подія року: «Оболонь» Слободяна стала офіційним партнером Української професійної кіберспортивної асоціації. У партнерстві з новим безалкогольним пивом Hike Zero 0.0 пройдуть наймасштабніші змагання сезону 2021 – Кубок та чемпіонат України. Ще один новий продукт у лінійці компанії – слабоалкогольний газований напій без цукру Obolon Hard Seltzer.

100 найбагатших українців 2020

Серед виробників пива заведено підтримувати футбол: це відома маркетингова фішка. Але Олександр Слободян віддав грі найдорожче – своїх синів. Старший син Вадим грав у клубі «Оболонь», коли його фінансувала компанія батька, а середній Олег забиває голи як півзахисник «Оболонь Бровар». Цей клуб першої ліги належить корпорації «Оболонь». Пивна компанія Слободяна на своєму ринку – давно у вищій лізі. Практично кожен четвертий випитий літр пива в Україні має «оболонське» походження. Останні шість років підприємство прагне напоїти своїми напоями жителів Азії, Африки і Латинської Америки, щоб замінити російський ринок, куди до 2014 року «Оболонь» постачала до 18% своєї продукції. Загалом на мапі корпорації 54 країни.

Поруч в рейтингу «100 найбагатших українців 2021»
Участь в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд
Статті по темі