Інформація про Вікторія Рєпа

СЕО та співзасновниця BetterMe

Вікторія Рєпа /з особистого архіву

Профайл

Досьє
30 років

50 лідерок України 2023

Головне досягнення:

«На перший день вторгнення я була впевнена лише в одному: якщо команда встоїть, компанія продовжить зростати», – писала засновниця та CEO BetterMe Вікторія Рєпа в колонці для Entrepreneur. BetterMe, яка розробляє серію фітнес-додатків із більш як 5 млн активних користувачів на місяць, втримала темп. За минулий рік компанія зросла на 20% у виторзі та кількості працівників. У команді станом на грудень 2022 року 227 співробітників, 86% з них працюють з українських офісів. «Запустили нові продукти, вийшли на нові ринки й не плануємо зупинятися», – описує головне досягнення Рєпа.

З 24 лютого BetterMe зробила безплатним для українців свій додаток – BetterMe: Mental Health. Він має близько 250 000 завантажень. «Найважливіша річ, яку лідер міг зробити за останній рік, це допомогти іншим знайти внутрішню опору, щоб зберегти віру в майбутнє», – каже Рєпа.

Де ви бачите себе за 10 років?

Цього строку достатньо, аби масштабувати компанію до рівня Apple. Бачу себе лідеркою такого гіганта в категорії «Здоров’я». Мені важливо змінювати життя ще більшої кількості людей на краще.

33 успішні жінки України

Випускниця Київської школи економіки Вікторія Рєпа прийшла в IT-сектор із FMCG. У 2016-му, після півтора року роботи на посаді фінансового менеджера в Procter & Gamble, Вікторія приєдналася до команди медіакомпанії Genesis. Уже за рік Рєпа разом із колегою Віталієм Лаптенком запустила BetterMe – лінійку програм для фітнесу. На старті продукт розроблявся силами Genesis, але швидко виріс в окрему компанію. За три роки команда випустила 10 додатків, які скачали понад 50 млн разів. Продукти BetterMe входять до п’ятірки найбільш динамічних додатків AppStore у своїй категорії. Концентруватися й досягати високих результатів Рєпі допомагають різні види йоги та медитації.

30 до 30

Лінійка фітнес‑додатків BetterMe вже другий рік тримається в лідерах світового App Store у своїй ніші. За три роки додаток скачали понад 80 млн разів. Флагманський продукт BetterMe – Workout & Diet – за даними SensorTower, заробив за вересень $1,3 млн. Успіх ідейна натхненниця і СEO проєкту Вікторія Рєпа пояснює суворим дотриманням трьох бізнес‑принципів: помилятися швидко і дешево; тестувати гіпотези; пам’ятати про те, що найголовніше – швидкість реалізації.

Ті ж принципи Вікторія застосовує і в житті. Випускниця Донецького університету та Київської школи економіки спочатку пробувала себе в FMCG, але швидко зрозуміла, що IT цікавіше. Почавши з позиції продуктового аналітика в Genesis, Рєпа виросла до топменеджера портфельного проєкту холдингу, а незабаром очолила BetterMe як окрему компанію.

Поруч в рейтингу «33 жінки»
Участь в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд
Статті по темі
Останні новини по темі