Інформація про Владислав Малащенко

25 років, Засновник Good Bread

Владислав Малащенко /з особистого архіву

30 до 30 2021

Владислав сформував простий заклик до дії. Завдяки йому в медіа та суспільстві почали порушувати тему ментальної інвалідності, заговорили про соціальне підприємництво. Він змінив життя конкретних людей назавжди

Марія Артеменко громадська діячка

Малащенко зараз навчається в Естонії тонкощів роботи з людьми із особливостями. З 26 працівників його пекарні більшість має ментальну інвалідність.

Соціальній пекарні Good Bread From People чотири роки. За цей час вона закривалася тричі, але Малащенко звик долати труднощі. Пекарня працює щодня, за останній рік вона продала понад 3000 «підвішених кексів» – солодощів, які передають в інтернати, госпіси та безхатченкам. Проєкт заробляє здебільшого на корпоративних замовленнях. Наприклад, компанія Corteva Agriscience оформила передплату на випічку для працівників.

Головне досягнення: Ми витягли з інтернату людину, вона зараз працює в нас. У глобальному світі людей з ментальною інвалідністю ми досить маленькі. І в той же самий час ми дуже великі, адже крім нас в Україні цим майже ніхто не займається.

Девіз: Чесність, емпатія та людяність.

Плани на 2022 рік: Відкрити кафе. Вчитися бути соціальним терапевтом і лікувальним педагогом.

Поруч в рейтингу «30 до 30 2021 рік»
Участь в рейтингах