Фото надані АТ «Босфорус Девелопмент»
Категория
Партнерский материал
Дата

Bosphorus Development: як провідний турецький девелопер виходить на український ринок нерухомості

Фото надані АТ «Босфорус Девелопмент»

Турецька девелоперська компанія АТ «Босфорус Девелопмент» (Bosphorus Development JSC) виходить на ринок нерухомості в Україні. В I кварталі 2022 року вона планує розпочати роботи по першому проєкту.

Forbes Ukraine выпустил новый номер журнала. Приобрести его с бесплатной доставкой можно по этой ссылке. В журнале: первый список лучших работодателей для ветеранов, список перспективных молодых украинцев «30 до 30», 40 компаний, которые вышли на иностранные рынки во время войны, истории Марии Берлинской, Всеволода Кожемяко и почти два десятка текстов.

«Будівництво нашого першого проєкту стартує у І кварталі 2022 року. Другий проєкт, не менш масштабний, – наприкінці 2022 року», – розповів Мехмет Вахіт Сачаклиоглу, засновник і голова наглядової ради Bosphorus Development.

Наразі у компанії в роботі проєкти на чотирьох земельних ділянках у центральній частині Києва, про придбання ще трьох тривають перемовини. 

«В Україні ми вже маємо доволі великий земельний банк. До старту будівельних робіт ми не хотіли б називати локації. Можу лише сказати, що всі ділянки розташовані в центральній частині столиці», – додав пан Сачаклиоглу.

Bosphorus Development: як провідний турецький девелопер виходить на український ринок нерухомості /Фото 1

Фото надані АТ «Босфорус Девелопмент»

Перший проєкт компанії – багатофункціональний житловий комплекс з торговельними та соціальними об’єктами. Йдеться про житло бізнес-класу з оригінальними архітектурними рішеннями, використанням якісних матеріалів, з продуманою та корисною для мешканців інфраструктурою, сплановане в гармонії з оточуючим середовищем.

«Проєкт розроблений нашими архітекторами у співпраці з українськими колегами», – зауважив голова Bosphorus Development.

Пан Сачаклиоглу вважає, що для реалізації початкових проєктів в Україні слід залучити близько 500 робітників: «Ми вивчаємо це питання щодо якості робіт і професіоналізму місцевого персоналу». 

За потреби компанія може привезти з Туреччини висококваліфікований персонал, зокрема менеджмент, інженерів, архітекторів, будівельників.

Про «Босфорус Девелопмент» (Bosphorus Development JSC) 

Акціонерне товариство «Босфорус Девелопмент» (Bosphorus Development JSC) засноване в Україні 2019 року. Статутний капітал – 125 млн грн. 

Засновник і голова наглядової ради компанії – представник турецького сімейного бізнесу Мехмет Вахіт Сачаклиоглу. Сім’я Сачаклиоглу з 1930-х років мала мережу магазинів і ресторанів, займалась виробництвом меблів і текстилем, постачанням газу та торгівлею нафтопродуктами. З 1970 року бізнес зосередився на будівництві житлової та комерційної нерухомості у Стамбулі. 

Bosphorus Development: як провідний турецький девелопер виходить на український ринок нерухомості /Фото 2

Фото надані АТ «Босфорус Девелопмент»

Сьогодні компанія входить до топ-10 девелоперів Туреччини. Один з найвідоміших проєктів компанії – Istanbul Aquarium (2011) – один з найбільших у світі тематичних акваріумів загальною площею 23 тис. кв. м.

Bosphorus Development: як провідний турецький девелопер виходить на український ринок нерухомості /Фото 3

Фото надані АТ «Босфорус Девелопмент»

Bosphorus Development: як провідний турецький девелопер виходить на український ринок нерухомості /Фото 4

Фото надані АТ «Босфорус Девелопмент»

Предыдущий слайд
Следующий слайд

Поруч з акваріумом компанія побудувала великий торговельно-розважальний центр Aqua Florya Mall (2012), готель Crowne Plaza Florya Istanbul (2015). Весь комплексний девелоперський проєкт реалізований за принципами суспільно-приватного партнерства у співпраці з владою Стамбула.

Інший знаковий об’єкт – Istanbul Tower 205 (2019).

Bosphorus Development: як провідний турецький девелопер виходить на український ринок нерухомості /Фото 5

Фото надані АТ «Босфорус Девелопмент»

Це найбільший у Туреччині бізнес-центр загальною площею 246 тис. кв. м. Хмарочос заввишки 220 м спроєктувала всесвітньо відома компанія Skidmore, Owings & Merrill (SOM), автор проєктів Burj Khalifa в ОАЕ, One World Trade Center у Нью-Йорку, фінансового центра Tianjin CTF у Китаї. 

Вы нашли ошибку или неточность?

Оставьте отзыв для редакции. Мы учтем ваши замечания как можно скорее.

Исправить
Предыдущий слайд
Следующий слайд
Новый выпуск Forbes Ukraine

Заказывайте с бесплатной курьерской доставкой по Украине