Фото надані АТ «Босфорус Девелопмент»
Категорія
Партнерський матеріал
Дата

Bosphorus Development: як провідний турецький девелопер виходить на український ринок нерухомості

1 хв читання

Фото надані АТ «Босфорус Девелопмент»

Турецька девелоперська компанія АТ «Босфорус Девелопмент» (Bosphorus Development JSC) виходить на ринок нерухомості в Україні. В I кварталі 2022 року вона планує розпочати роботи по першому проєкту.

Як створити продукт, який полюблять клієнти? Отримайте цінні поради від співвласника monobank™ – Олега Гороховського. Купуйте квиток на Форум підприємців, який відбудеться 27 червня.

«Будівництво нашого першого проєкту стартує у І кварталі 2022 року. Другий проєкт, не менш масштабний, – наприкінці 2022 року», – розповів Мехмет Вахіт Сачаклиоглу, засновник і голова наглядової ради Bosphorus Development.

Наразі у компанії в роботі проєкти на чотирьох земельних ділянках у центральній частині Києва, про придбання ще трьох тривають перемовини. 

«В Україні ми вже маємо доволі великий земельний банк. До старту будівельних робіт ми не хотіли б називати локації. Можу лише сказати, що всі ділянки розташовані в центральній частині столиці», – додав пан Сачаклиоглу.

Bosphorus Development: як провідний турецький девелопер виходить на український ринок нерухомості /Фото 1

Фото надані АТ «Босфорус Девелопмент»

Перший проєкт компанії – багатофункціональний житловий комплекс з торговельними та соціальними об’єктами. Йдеться про житло бізнес-класу з оригінальними архітектурними рішеннями, використанням якісних матеріалів, з продуманою та корисною для мешканців інфраструктурою, сплановане в гармонії з оточуючим середовищем.

«Проєкт розроблений нашими архітекторами у співпраці з українськими колегами», – зауважив голова Bosphorus Development.

Пан Сачаклиоглу вважає, що для реалізації початкових проєктів в Україні слід залучити близько 500 робітників: «Ми вивчаємо це питання щодо якості робіт і професіоналізму місцевого персоналу». 

За потреби компанія може привезти з Туреччини висококваліфікований персонал, зокрема менеджмент, інженерів, архітекторів, будівельників.

Про «Босфорус Девелопмент» (Bosphorus Development JSC) 

Акціонерне товариство «Босфорус Девелопмент» (Bosphorus Development JSC) засноване в Україні 2019 року. Статутний капітал – 125 млн грн. 

Засновник і голова наглядової ради компанії – представник турецького сімейного бізнесу Мехмет Вахіт Сачаклиоглу. Сім’я Сачаклиоглу з 1930-х років мала мережу магазинів і ресторанів, займалась виробництвом меблів і текстилем, постачанням газу та торгівлею нафтопродуктами. З 1970 року бізнес зосередився на будівництві житлової та комерційної нерухомості у Стамбулі. 

Bosphorus Development: як провідний турецький девелопер виходить на український ринок нерухомості /Фото 2

Фото надані АТ «Босфорус Девелопмент»

Сьогодні компанія входить до топ-10 девелоперів Туреччини. Один з найвідоміших проєктів компанії – Istanbul Aquarium (2011) – один з найбільших у світі тематичних акваріумів загальною площею 23 тис. кв. м.

Bosphorus Development: як провідний турецький девелопер виходить на український ринок нерухомості /Фото 3

Фото надані АТ «Босфорус Девелопмент»

Bosphorus Development: як провідний турецький девелопер виходить на український ринок нерухомості /Фото 4

Фото надані АТ «Босфорус Девелопмент»

Попередній слайд
Наступний слайд

Поруч з акваріумом компанія побудувала великий торговельно-розважальний центр Aqua Florya Mall (2012), готель Crowne Plaza Florya Istanbul (2015). Весь комплексний девелоперський проєкт реалізований за принципами суспільно-приватного партнерства у співпраці з владою Стамбула.

Інший знаковий об’єкт – Istanbul Tower 205 (2019).

Bosphorus Development: як провідний турецький девелопер виходить на український ринок нерухомості /Фото 5

Фото надані АТ «Босфорус Девелопмент»

Це найбільший у Туреччині бізнес-центр загальною площею 246 тис. кв. м. Хмарочос заввишки 220 м спроєктувала всесвітньо відома компанія Skidmore, Owings & Merrill (SOM), автор проєктів Burj Khalifa в ОАЕ, One World Trade Center у Нью-Йорку, фінансового центра Tianjin CTF у Китаї. 

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Передзамовлення нового номеру Forbes Ukraine. Купуйте зараз за 209 грн замість 279 грн

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні