Фото надані компанією «Фармак»
Категория
Партнерский материал
Дата

Українська фармацевтична компанія відкрила нову дільницю з виробництва критично важливих ліків. Бюджет проєкту — 9 млн євро

1 хв читання

Фото надані компанією «Фармак»

Український бізнес не лише продовжує стабільно працювати, а й інвестує в розвиток галузей та економіки навіть під час війни.

Нещодавно фармацевтична компанія «Фармак» відкрила нову дільницю з виробництва ліків у небулах, будівництво якої розпочала до початку повномасштабного російського вторгнення в Україну. 

За 12 років консалтингова компанія Franchise Group створила 600+ франшиз. Як масштабувати бізнес за допомогою франшизи в часи турбулентності? Отримайте інсайти і стратегії на Форумі підприємців від власниці та СЕО Franchise Group Мирослави Козачук. Купуйте квиток за посиланням.

Що таке небулайзерна терапія

Ліки у небулах призначені для інгаляційного введення, і розпилюються за допомогою небулайзерів. Така технологія, яку ще називають небулайзерною терапією, дозволяє ефективно лікувати алергічні та запальні захворювання дихальних шляхів. Окрім того, на новій дільниці будуть виготовлятися асептичні очні краплі та інші стерильні препарати у поліетиленових флаконах.

Українська фармацевтична компанія відкрила нову дільницю з виробництва критично важливих ліків. Бюджет проєкту — 9 млн євро /Фото 1

Фото надані компанією «Фармак»

«Ми не маємо права зупинятися. Війна не залишає нам вибору. Ми повинні працювати ще краще, чіткіше та оперативніше. Адже саме в такі кризові періоди українці особливо потребують якісних сучасних лікарських засобів», – зазначив Володимир Костюк, виконавчий директор компанії «Фармак». 

Що відомо про нову дільницю від «Фармак»

  • Інвестиція у проєкт склала 9 млн євро – на виробничому майданчику встановлено надсучасне обладнання з ЄС та США.
  • Дільниця оснащена передовими діджитал рішеннями, що дають змогу оператору не втручатися у процес приготування ліків, а лише контролювати його на цифровій панелі. 
  • Розрахункова потужність нової дільниці складає до 40 млн небул на рік.
Українська фармацевтична компанія відкрила нову дільницю з виробництва критично важливих ліків. Бюджет проєкту — 9 млн євро /Фото 2

Фото надані компанією «Фармак»

Нові технології унеможливлюють будь-який контакт речовини із зовнішнім середовищем та зводять до мінімуму вплив людського фактору на процес виробництва ліків. Це забезпечує максимальну стерильність приготування препаратів.

Першим продуктом, випущеним на новій дільниці, став препарат «Небуломакс» для лікування бронхіальної астми. В розробці цього складного лікарського засобу компанією застосовувалися сучасні методи, зокрема моделювання розподілу аерозольних часток в штучних легенях.

Telegram-канал Forbes, ультимативний гід у світі українського бізнесу. Приєднатись

Вы нашли ошибку или неточность?

Оставьте отзыв для редакции. Мы учтем ваши замечания как можно скорее.

Исправить
Предыдущий слайд
Следующий слайд
Новый выпуск Forbes Ukraine

Заказывайте с бесплатной курьерской доставкой по Украине