Фото надані компанією «Фармак»
Категорія
Партнерський матеріал
Дата

Українська фармацевтична компанія відкрила нову дільницю з виробництва критично важливих ліків. Бюджет проєкту – €9 млн

Фото надані компанією «Фармак»

Український бізнес не лише продовжує стабільно працювати, а й інвестує в розвиток галузей та економіки навіть під час війни.

Нещодавно фармацевтична компанія «Фармак» відкрила нову дільницю з виробництва ліків у небулах, будівництво якої розпочала до початку повномасштабного російського вторгнення в Україну. 

Головні матеріали Forbes Ukraine у email-розсилці. Раз на тиждень на вашій пошті.

Що таке небулайзерна терапія

Ліки у небулах призначені для інгаляційного введення і розпилюються за допомогою небулайзерів. Така технологія, яку ще називають небулайзерною терапією, дозволяє ефективно лікувати алергічні та запальні захворювання дихальних шляхів. Окрім того, на новій дільниці виготовлятимуть асептичні очні краплі та інші стерильні препарати у поліетиленових флаконах.

Українська фармацевтична компанія відкрила нову дільницю з виробництва критично важливих ліків. Бюджет проєкту – €9 млн /Фото 1

Фото надані компанією «Фармак»

«Ми не маємо права зупинятися. Війна не залишає нам вибору. Ми повинні працювати ще краще, чіткіше та оперативніше. Адже саме в такі кризові періоди українці особливо потребують якісних сучасних лікарських засобів», – зазначив Володимир Костюк, виконавчий директор компанії «Фармак». 

Що відомо про нову дільницю від компанії «Фармак»

  • Інвестиція у проєкт становила €9 млн – на виробничому майданчику встановлено надсучасне обладнання з ЄС та США.
  • Дільницю оснащено передовими диджитал-рішеннями, що дають змогу оператору не втручатися у процес приготування ліків, а лише контролювати його на цифровій панелі. 
  • Розрахункова потужність нової дільниці – до 40 млн небул на рік.
Українська фармацевтична компанія відкрила нову дільницю з виробництва критично важливих ліків. Бюджет проєкту – €9 млн /Фото 2

Фото надані компанією «Фармак»

Нові технології унеможливлюють будь-який контакт речовини із зовнішнім середовищем та зводять до мінімуму вплив людського фактора на процес виробництва ліків. Це забезпечує максимальну стерильність приготування препаратів.

Першим продуктом, випущеним на новій дільниці, став препарат «Небуломакс» для лікування бронхіальної астми. В розробці цього складного лікарського засобу компанією застосовувалися сучасні методи, зокрема моделювання розподілу аерозольних часток у штучних легенях.

Telegram-канал Forbes, ультимативний гід у світі українського бізнесу. Приєднатись

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні