Як «McDonaldʼs Україна» підтримує громаду, армію та свою команду
Категория
Партнерский материал
Дата

Як «McDonaldʼs Україна» підтримує громаду, армію та свою команду

У важкі часи бізнес має бути поряд зі своїми людьми, поряд із громадами та стояти пліч-о-пліч там, де це зараз найбільш необхідно. Саме тому «McDonaldʼs Україна» з першого дня війни допомагає як своїй команді, так і всій країні. 

📲 45 секунд – на один пост, 20 хвилин на день, щоб дізнатися головні економічні та бізнесові новини. Підписуйтеся на Telegram-канал Forbes Ukraine, щоб економити час.

Для компанії важливо було спочатку підтримати свої команди, щоб потім разом із працівниками вони могли волонтерити та допомагати Україні.

Сьогодні компанія виділила $5 млн і створила фонд допомоги працівникам, які отримали поранення внаслідок обстрілів. Працівники отримують виплату на лікування. 

Крім того, для надання допомоги як працівникам, так і громадянам України, підключені майже всі представництва компанії у країнах Європи. Особливо активно надають допомогу біженцям офіси у Польщі, Словаччині та Чехії. Ця допомога включає як гуманітарні питання, так і влаштування на роботу у закладах McDonaldʼs.  

З ресторанів, до яких був безпечний доступ, були передані на гуманітарні потреби всі продукти та кондименти. Загалом станом на 16 березня було віддано понад 58 т продукції. Робота за цим напрямком продовжується.

Особливу і визначну роль під час війни відіграє благодійна організація – Фундація «Дім Рональда МакДональда». З перших днів Фундація почала підтримувати дитячі лікарні, надаючи їм фінансову та гуманітарну підтримку.

Окрім того, станом на 16 березня:

  • Було здійснено допомогу шести дитячим обласним лікарням на медикаменти і продукти для дітей на суму 410 000 грн.
  • Передано 500 тисяч грн у фонд «Повернись живим» на придбання медикаментів і засобів невідкладної допомоги.
  • Через партнерів закуплені в Ізраїлі 600 спеціальних аптечок на суму 1 млн грн з усім необхідним для невідкладної допомоги.
  • Доставлено 900 літрів питної води до Тернополя та 500 літрів для Київської дитячої обласної лікарні Охматдит.
  • Передано 100 000 грн через «Клуб добродіїв» на їжу, ліки та гігієнічні засоби для дітей.
  • Доставлено їжу, воду та предмети першої необхідності для лікарень на суму понад 100 000 грн.
  • Закуплено і передано 340 упаковок дитячого харчування та 130 спальних мішків для мешканців Харкова, які знаходяться у бомбосховищах.
  • Закуплено дитяче харчування на суму 250 000 грн та передано до Червоного хреста.
  • П’ять Сімейних кімнат у найбільших обласних дитячих лікарнях країни, якими опікується Фундація, відкриті для хворих діток і для лікарів, щоб вони могли перепочити.

Про McDonald's в Україні

Перший заклад було відкрито 24 травня 1997 р. в Києві, «McDonaldʼs Україна» входила до рейтингу найбільших платників податків у країні. Наразі через воєнні дії компанія тимчасово зачинила більше 100 ресторанів в Україні. Крім того, McDonaldʼs є партнером-засновником і найбільшим корпоративним партнером благодійної організації «Фундації Дім Рональда МакДональда» в Україні.

Оновленою інформацію ділитимемося у нашому Facebook та Instagram.

Forbes спільно з партнерами запускає цикл публікацій про те, як функціонує та допомагає український бізнес під час війни. Уся країна зараз в режимі воєнної економіки, а отже, бізнес повинен працювати. Допоможемо разом – читайте матеріали за тегом #БізнесДляКраїни. 

Вы нашли ошибку или неточность?

Оставьте отзыв для редакции. Мы учтем ваши замечания как можно скорее.

Исправить
Предыдущий слайд
Следующий слайд
Новый выпуск Forbes Ukraine

Заказывайте с бесплатной курьерской доставкой по Украине