Як «McDonaldʼs Україна» підтримує громаду, армію та свою команду
Категорія
Партнерський матеріал
Дата

Як «McDonaldʼs Україна» підтримує громаду, армію та свою команду

У важкі часи бізнес має бути поряд зі своїми людьми, поряд із громадами та стояти пліч-о-пліч там, де це зараз найбільш необхідно. Саме тому «McDonaldʼs Україна» з першого дня війни допомагає як своїй команді, так і всій країні. 

Як мотивувати команду не збавляти темп у надскладних умовах? Дізнайтесь 25 квітня на форумі «Надлюди» від Forbes. Купуйте квиток за посиланням!

Для компанії важливо було спочатку підтримати свої команди, щоб потім разом із працівниками вони могли волонтерити та допомагати Україні.

Сьогодні компанія виділила $5 млн і створила фонд допомоги працівникам, які отримали поранення внаслідок обстрілів. Працівники отримують виплату на лікування. 

Крім того, для надання допомоги як працівникам, так і громадянам України, підключені майже всі представництва компанії у країнах Європи. Особливо активно надають допомогу біженцям офіси у Польщі, Словаччині та Чехії. Ця допомога включає як гуманітарні питання, так і влаштування на роботу у закладах McDonaldʼs.  

З ресторанів, до яких був безпечний доступ, були передані на гуманітарні потреби всі продукти та кондименти. Загалом станом на 16 березня було віддано понад 58 т продукції. Робота за цим напрямком продовжується.

Особливу і визначну роль під час війни відіграє благодійна організація – Фундація «Дім Рональда МакДональда». З перших днів Фундація почала підтримувати дитячі лікарні, надаючи їм фінансову та гуманітарну підтримку.

Окрім того, станом на 16 березня:

  • Було здійснено допомогу шести дитячим обласним лікарням на медикаменти і продукти для дітей на суму 410 000 грн.
  • Передано 500 тисяч грн у фонд «Повернись живим» на придбання медикаментів і засобів невідкладної допомоги.
  • Через партнерів закуплені в Ізраїлі 600 спеціальних аптечок на суму 1 млн грн з усім необхідним для невідкладної допомоги.
  • Доставлено 900 літрів питної води до Тернополя та 500 літрів для Київської дитячої обласної лікарні Охматдит.
  • Передано 100 000 грн через «Клуб добродіїв» на їжу, ліки та гігієнічні засоби для дітей.
  • Доставлено їжу, воду та предмети першої необхідності для лікарень на суму понад 100 000 грн.
  • Закуплено і передано 340 упаковок дитячого харчування та 130 спальних мішків для мешканців Харкова, які знаходяться у бомбосховищах.
  • Закуплено дитяче харчування на суму 250 000 грн та передано до Червоного хреста.
  • П’ять Сімейних кімнат у найбільших обласних дитячих лікарнях країни, якими опікується Фундація, відкриті для хворих діток і для лікарів, щоб вони могли перепочити.

Про McDonald's в Україні

Перший заклад було відкрито 24 травня 1997 р. в Києві, «McDonaldʼs Україна» входила до рейтингу найбільших платників податків у країні. Наразі через воєнні дії компанія тимчасово зачинила більше 100 ресторанів в Україні. Крім того, McDonaldʼs є партнером-засновником і найбільшим корпоративним партнером благодійної організації «Фундації Дім Рональда МакДональда» в Україні.

Оновленою інформацію ділитимемося у нашому Facebook та Instagram.

Forbes спільно з партнерами запускає цикл публікацій про те, як функціонує та допомагає український бізнес під час війни. Уся країна зараз в режимі воєнної економіки, а отже, бізнес повинен працювати. Допоможемо разом – читайте матеріали за тегом #БізнесДляКраїни. 

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні