Життя в гармонії з природою. Розповідаємо, де в Києві можна жити як в альпійському шале
Категория
Партнерский материал
Дата

Життя в гармонії з природою. Розповідаємо, де в Києві можна жити як в альпійському шале

Гори – це свобода і велич. Місце для відпочинку, роздумів, пригод і випробування себе. Вони заспокоюють і надихають. Час тут завмирає, а буденні турботи здаються дріб’язковими. Якщо ти одного разу «відчув» гори, то при першій нагоді завжди тікатимеш туди. Чи можна жити в Києві й почуватися як у горах? Автори проєкту нового житлового комплексу Chalet (з франц. «шале») вважають, що так. 

Розташована в історичній рекреаційній зоні Києва «Святошин» серед дубів і сосен, будівля ззовні має елементи сучасного стилю альпійського шале. Слоган проєкту – «В гармонії з природою». Архітектура «вписує» будівлю в навколишнє середовище з повагою до наявного ландшафту. 

Життя в гармонії з природою. Розповідаємо, де в Києві можна жити як в альпійському шале /Фото 1

Інтерʼєр зон загального користування продовжує концепцію шале. Хол вхідної групи створено у форматі вітальні з каміном, диванами та бібліотекою. Використання в оздобленні дерева, натуральних матеріалів у поєднанні з простором надає відчуття, що ти повернувся додому, у своє альпійське шале. 

У створенні проєкту девелопер керувався принципом bring the outdoors in, в перекладі це означає «привнести те, що ззовні, всередину». Завдяки великим вікнам з видом на паркову зону ніби залишаєшся серед природи. Щоденне відчуття відпустки, що дуже цінно для життя у великому місті. Гармонію з природою також створюють елементи інтер’єру, меблі та декор.

До розробки інтер’єру лобі Chalet було запрошено відомого українського фешн‑дизайнера Андре Тан, який привніс своє бачення, естетику і стиль. У світі вже відомі приклади колаборації девелоперів і дизайнерів, наприклад, Armani Tower у Маямі. В Україні Chalet – перший подібний експеримент. 

Життя в гармонії з природою. Розповідаємо, де в Києві можна жити як в альпійському шале /Фото 2

Андре Тан

«Мене завжди захоплював дизайн інтер'єрів. Кілька років тому я займався оформленням свого будинку, і цей процес поглинув мене з головою. Там, як і у світі моди, є тренди, люксові бренди з історією та гучні імена дизайнерів. У гарному інтер'єрі, як і в сукні, важливі пропорції, колір, матеріали. Вибір меблів і текстилю, компонування предметів, пошук декору схожі на роботу над колекцією», – коментує Андре.

Частиною унікального образу приміщень загального користування стануть незвичайні ліфтові холи, що розробляє Андре. Вони матимуть площу близько 50 кв. м і будуть створені у форматі пʼятизіркових готелів. Відразу шість ліфтів матимуть один блок керування, що дозволяє мінімізувати час очікування від виклику до приїзду ліфта. 

У деталях інтер’єру будуть елементи оздоблення деревом, які можна побачити в міланських бутиках, анімалістичний дизайн і навіть попарт. Стильний дизайн не лише тішитиме око своєю красою, а й завдяки ретельно продуманій функціональності додасть житловому комплексу затишку власного будинку.

Життя в гармонії з природою. Розповідаємо, де в Києві можна жити як в альпійському шале /Фото 3
Життя в гармонії з природою. Розповідаємо, де в Києві можна жити як в альпійському шале /Фото 4
Предыдущий слайд
Следующий слайд

У лобі Chalet створять атмосферу après-ski – соціального життя холу альпійського готелю після катання на лижах. Тут також можна відпочити, посидіти з друзями біля каміна, почекати таксі або навіть провести ділову зустріч.

Стильне життя в гармонії з природою – це мрія, яку можна втілити в реальність у Chalet.

Вы нашли ошибку или неточность?

Оставьте отзыв для редакции. Мы учтем ваши замечания как можно скорее.

Исправить
Предыдущий слайд
Следующий слайд
Новый выпуск Forbes Ukraine

Заказывайте с бесплатной курьерской доставкой по Украине