Життя в гармонії з природою. Розповідаємо, де в Києві можна жити як в альпійському шале
Категорія
Партнерський матеріал
Дата

Життя в гармонії з природою. Розповідаємо, де в Києві можна жити як в альпійському шале

Гори – це свобода і велич. Місце для відпочинку, роздумів, пригод і випробування себе. Вони заспокоюють і надихають. Час тут завмирає, а буденні турботи здаються дріб’язковими. Якщо ти одного разу «відчув» гори, то при першій нагоді завжди тікатимеш туди. Чи можна жити в Києві й почуватися як у горах? Автори проєкту нового житлового комплексу Chalet (з франц. «шале») вважають, що так.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Розташована в історичній рекреаційній зоні Києва «Святошин» серед дубів і сосен, будівля ззовні має елементи сучасного стилю альпійського шале. Слоган проєкту – «В гармонії з природою». Архітектура «вписує» будівлю в навколишнє середовище з повагою до наявного ландшафту. 

Життя в гармонії з природою. Розповідаємо, де в Києві можна жити як в альпійському шале /Фото 1

Інтерʼєр зон загального користування продовжує концепцію шале. Хол вхідної групи створено у форматі вітальні з каміном, диванами та бібліотекою. Використання в оздобленні дерева, натуральних матеріалів у поєднанні з простором надає відчуття, що ти повернувся додому, у своє альпійське шале. 

У створенні проєкту девелопер керувався принципом bring the outdoors in, в перекладі це означає «привнести те, що ззовні, всередину». Завдяки великим вікнам з видом на паркову зону ніби залишаєшся серед природи. Щоденне відчуття відпустки, що дуже цінно для життя у великому місті. Гармонію з природою також створюють елементи інтер’єру, меблі та декор.

До розробки інтер’єру лобі Chalet було запрошено відомого українського фешн‑дизайнера Андре Тан, який привніс своє бачення, естетику і стиль. У світі вже відомі приклади колаборації девелоперів і дизайнерів, наприклад, Armani Tower у Маямі. В Україні Chalet – перший подібний експеримент. 

Життя в гармонії з природою. Розповідаємо, де в Києві можна жити як в альпійському шале /Фото 2

Андре Тан

«Мене завжди захоплював дизайн інтер'єрів. Кілька років тому я займався оформленням свого будинку, і цей процес поглинув мене з головою. Там, як і у світі моди, є тренди, люксові бренди з історією та гучні імена дизайнерів. У гарному інтер'єрі, як і в сукні, важливі пропорції, колір, матеріали. Вибір меблів і текстилю, компонування предметів, пошук декору схожі на роботу над колекцією», – коментує Андре.

Частиною унікального образу приміщень загального користування стануть незвичайні ліфтові холи, що розробляє Андре. Вони матимуть площу близько 50 кв. м і будуть створені у форматі пʼятизіркових готелів. Відразу шість ліфтів матимуть один блок керування, що дозволяє мінімізувати час очікування від виклику до приїзду ліфта. 

У деталях інтер’єру будуть елементи оздоблення деревом, які можна побачити в міланських бутиках, анімалістичний дизайн і навіть попарт. Стильний дизайн не лише тішитиме око своєю красою, а й завдяки ретельно продуманій функціональності додасть житловому комплексу затишку власного будинку.

Життя в гармонії з природою. Розповідаємо, де в Києві можна жити як в альпійському шале /Фото 3
Життя в гармонії з природою. Розповідаємо, де в Києві можна жити як в альпійському шале /Фото 4
Попередній слайд
Наступний слайд

У лобі Chalet створять атмосферу après-ski – соціального життя холу альпійського готелю після катання на лижах. Тут також можна відпочити, посидіти з друзями біля каміна, почекати таксі або навіть провести ділову зустріч.

Стильне життя в гармонії з природою – це мрія, яку можна втілити в реальність у Chalet.

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні