Информация о Mermade

Олександр Гончар, Виробництво

Mermade /из личного архива
Виторг 2022 рік: 103 млн грн

Профайл

Город
Київ
Количество работников
85

Киянин Олександр Гончар першим в Україні почав виробляти гідрогелеві патчі під власним брендом. «Mermade задумувався у 2019 році як бренд косметики для подорожей, вироблений в Україні», – пригадує Гончар. Але спричинений пандемією колапс туристичної індустрії змусив швидко перебудовувати бізнес-модель. 

Пережити коронакризу допоміг вдало вибраний продукт. У лютому 2020-го Mermade випустив лінійку антисептиків для подорожей, а в березні виробництво вже не встигало задовольняти шалено зростаючий попит на засоби дезінфекції. Протягом кількох місяців в розширення виробництва і запуск нової лінійки вклали близько $200 000. 

В асортименті Mermade кілька десятків засобів для догляду – від сироваток до антицелюлітних комплексів. Косметичні вироби компанії продаються більш ніж в 3000 партнерських торгових точках – переважно в онлайн. «Тут ми можемо найшвидше отримувати зворотний зв’язок про наші новинки», – каже Гончар. 

Виробничі потужності у Вишгороді займають 1750 кв м, а продукти розробляються у власній лабораторії без тестування на тваринах. В розвиток бізнесу, за словами Гончара, компанія інвестувала понад $1 млн. План на 2023-ій – випустити рекордні 3,5 млн одиниць продукції під брендом Mermade та для контрактних замовників, які забезпечують третину виторгу бренда.

Рядом в рейтинге «Next250»
Mebelok
Святослав Амелін
140 млн грн
Milla nova /Анна Наконечная для Forbes Ukraine
Зоряна та Ірина Сенішин
250 млн грн*
Участие в рейтингах