Информация о Елена Кошарна

виконавча директорка Horizon Capital

Елена Кошарна /Григорий Веприк

Профайл

Досье
53 роки

50 лідерок України 2023

Головне досягнення:

У вересні 2022-го інвесткомпанія Horizon Capital, яку очолює Олена Кошарна, оголосила про створення нового фонду прямих інвестицій в Україну на $250 млн. Половину грошей уже зібрано. Цей проєкт рекордний для Horizon Capital, каже Кошарна.

Партнери нового фонду прямих інвестицій – ЄБРР, IFC, урядові організації Німеччини та Нідерландів, а також один з фондів The Rockefeller Foundation.

Фокус інвестицій традиційний для Horizon Capital – це технологічні та експортоорієнтовані компанії, що швидко зростають. Інвестиції фонду є у Rozetka, Ajax Systems, Genesis, Biopharma, Make Up та інших.

Вони непогано відновлюються. За словами Кошарної, медіана зростання виторгу бізнесів у портфелі Horizon протягом минулих 12 місяців становила 30%.

Що ви вважаєте своїм найбільшим досягненням? 

Те, що ми змогли подбати про безпеку команди та нашої розширеної родини портфельних компаній, яка налічує 26 000 осіб. Вони у безпеці, живі, здорові та працюють.

Читайте материал Forbes про Елену Кошарную: На своей земле. Как Елена Кошарна собирает по всему миру сотни миллионов долларов для украинского бизнеса

Рядом в рейтинге «33 женщины»
Участие в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд
Статьи по теме
Предыдущий слайд
Следующий слайд
Последние новости по теме