Інформація про Олена Кошарна

виконавча директорка Horizon Capital

Олена Кошарна /Григорій Веприк

Профайл

Досьє
53 роки

50 лідерок України 2023

Головне досягнення:

У вересні 2022-го інвесткомпанія Horizon Capital, яку очолює Олена Кошарна, оголосила про створення нового фонду прямих інвестицій в Україну на $250 млн. Половину грошей уже зібрано. Цей проєкт рекордний для Horizon Capital, каже Кошарна.

Партнери нового фонду прямих інвестицій – ЄБРР, IFC, урядові організації Німеччини та Нідерландів, а також один з фондів The Rockefeller Foundation.

Фокус інвестицій традиційний для Horizon Capital – це технологічні та експортоорієнтовані компанії, що швидко зростають. Інвестиції фонду є у Rozetka, Ajax Systems, Genesis, Biopharma, Make Up та інших.

Вони непогано відновлюються. За словами Кошарної, медіана зростання виторгу бізнесів у портфелі Horizon протягом минулих 12 місяців становила 30%.

Що ви вважаєте своїм найбільшим досягненням? 

Те, що ми змогли подбати про безпеку команди та нашої розширеної родини портфельних компаній, яка налічує 26 000 осіб. Вони у безпеці, живі, здорові та працюють.

Читайте матеріал Forbes про Олену Кошарну: На своїй землі. Як Олена Кошарна збирає з усього світу сотні мільйонів доларів для українського бізнесу

Поруч в рейтингу «33 жінки»
Участь в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Останні новини по темі