Через воєнні дії пошкодження отримали чи не найбільші складські комплекси України – «Техенерготрейд» Віктора Поліщука та West Gate Logistic Томаша Фіали. Попри втрати, ці компанії залишаються серед найбільших власників складів у країні. Хто ще «тримає» цей ринок? Forbes зібрав 10 найбільших гравців
Amazon інвестує мільярди доларів у ШІ, роботів та машинне навчання. Якими принципами й правилами керується компанія?
Дізнайтеся вже 22 листопада на Forbes Tech 2024. Купуйте квиток за посиланням!
За 2023 рік в Україні побудували щонайменше три складські обʼєкти загальною площею 88 000 кв. м, усі – у Києві та області, повідомляє пресслужба CBRE Ukraine. Крім терміналу «Нової пошти» (35 000 кв. м), завершені Novus Warehouse (40 000 кв. м) і друга черга комплексу «Олександрівський» (12 600 кв. м) компанії Alfa Development Group (ADG).
Нова черга «Олександрівського» – перший об’єкт, збудований для здачі в оренду з початку повномасштабного вторгнення, йдеться в дослідженні консалтингової компанії Colliers Ukraine, що є в розпорядженні Forbes.
Київ та область в Colliers Ukraine називають основним складським ринком України. Всього – 1,6 млн кв. м площ. Це 53% від загального обсягу складських приміщень – 3 млн кв. м класів А та В.
Чи збільшиться кількість складів в Україні та скільки коштує їхня оренда?
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.