Прослухати матеріал
Прослухати матеріал
05:18 хвилин
Гемблінг став одним із найпопулярніших напрямів для українських IT-фахівців у червні 2025-го серед тих, хто позначав домен, у якому хоче працювати. Попит на розробників у цій сфері високий, як і рівень зарплат. Водночас тривають і дискусії, наскільки безпечна та перспективна така кар’єра. Чому айтівці переходять у гемблінг і як досвід у гральній індустрії впливає на резюме?
Купуйте річну передплату на 6 журналів Forbes Ukraine зі змістовними матеріалами, рейтингами та аналітикою від 1 350 грн.
«Я не планував іти в гемблінг і мав величезні сумніви, коли мені зробили офер. Але запропонували хороші гроші, тому погодився», – розповідає бекенд-розробник, що спілкувався анонімно, бо не уповноважений давати коментарі. Він п’ять місяців тому перейшов із Fintech-стартапу у велику гемблінгову компанію.
Айтівці, що шукають вакансію в конкретному домені, найчастіше обирають гемблінг, свідчить статистика джоб-сайту для IT Djinni, опублікована 26 червня. Раніше Djinni не публікувала подібну статистику, але частка вакансій від гемблінгу зросла. У січні 2023-го було 5%, у травні 2024-го – 9%. Станом на 2 липня кожна шоста вакансія на Djinni – у гемблінгу. У липні 2024-го DOU вперше додала цей домен до свого зарплатного дослідження.
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.