Фото надані Gaggenau
Категорія
Партнерський матеріал
Дата

Французька осінь: як створити синергію якості та задоволення з технікою Gaggenau

4 хв читання

Фото надані Gaggenau

Як виглядає ідеальний осінній вечір? З витриманим вином, вишуканою вечерею та улюбленим парфумом, упевнені у Gaggenau.

⚡️ Лише 3 дні! Отримайте доступ до річної підписки Forbes Digital зі знижкою 40%. Промокод: MORNING. Оформлюйте підписку за посиланням.

Gaggenau – німецький бренд кухонної техніки класу люкс зі славетною історією, що розпочалася із цінної знахідки у прадавніх реліктових лісах Шварцвальду – залізної руди. Ексклюзивна якість, довершений стиль і надсучасні технології вже понад 300 років продовжують формувати характер бренда.

Аби наочно продемонструвати цей симбіоз, Gaggenau запросили друзів бренда у свій перший офіційний шоурум в Україні на камерну гастрономічну презентацію. Гурманський вечір пройшов за дегустацією французьких вин, вишуканих страв та нішевих парфумів.

Французька осінь: як створити синергію якості та задоволення з технікою Gaggenau /Фото 1

Лейтмотивом заходу стала французька осінь, тому зустріч супроводжувалась дегустацією ексклюзивних французьких вин із шеф-сомельє Артемом Літуном та страв, приготованих відомим паризьким кухарем Стефаном Вайттінаданом, за сумісництвом – бренд-шефом Gaggenau та великим поціновувачем бренда. 

Особливу роль надали ароматам – саме симфонія витриманого вина, розкішних страв та нішевих парфумів підсилює сприйняття, налаштовує на влучний настрій і допомагає по-справжньому насолодитись моментом. 

Тому вечір доповнила презентація особистої колекції нішевих парфумів одеського колекціонера та засновника парфумерної галереї Moluar Дмитра Мілютіна. Спеціально для Gaggenau Дмитро розробив перший аромат бренда та розповів про зв’язок парфумів, гастрономії та вина. 

Французька осінь: як створити синергію якості та задоволення з технікою Gaggenau /Фото 2

Дмитро Мілютін, колекціонер та засновник парфумерної галереї Moluar

Французька осінь: як створити синергію якості та задоволення з технікою Gaggenau /Фото 3
Французька осінь: як створити синергію якості та задоволення з технікою Gaggenau /Фото 4
Французька осінь: як створити синергію якості та задоволення з технікою Gaggenau /Фото 5
Попередній слайд
Наступний слайд

«Аромати нерозривно повʼязані із задоволенням, адже вони сприяють виробленню ендорфінів. Ароматами вина та їжі ми збагачуємо та доповнюємо своє сприйняття, парфумерія має ту саму ціль», – розповів на презентації Дмитро. «Із 390 доступних людському носу запахів наш мозок зʼєднує аромати в складні композиції, які згодом стають історіями й асоціаціями».

Але аромати – це не лише про парфуми. Розкриття аромату витриманого вина, до прикладу, підсилює насолоду від смаку їжі й атмосфери.

Як правильно розкрити властивості вина, розповів шеф-сомельє Артем Літун.

Артем Літун, шеф-сомельє Coupage

Гості дегустували три види вина з французького регіону Бордо, що добре пасують осіннім вечорам: біле сухе Chateau Margous 2017 року, класичне червоне Cru Bourgeois Bordeaux Superieur 2015 року й біле десертне вино Sauternes 2016 року. 

Французька осінь: як створити синергію якості та задоволення з технікою Gaggenau /Фото 6

Артем Літун, шеф-сомельє Coupage

Французька осінь: як створити синергію якості та задоволення з технікою Gaggenau /Фото 7
Французька осінь: як створити синергію якості та задоволення з технікою Gaggenau /Фото 8
Французька осінь: як створити синергію якості та задоволення з технікою Gaggenau /Фото 9
Попередній слайд
Наступний слайд

Хоча ці вина з одного регіону, всі вони наділені надзвичайно різними витонченими характеристиками, що потребують розкриття. А це багатогранний процес, який залежить від індивідуального розташування рецепторів, насиченості напою повітрям та умов зберігання, а також від смакової комбінації. 

До овочевого салату, наприклад, підійде легке, свіже вино, як-от новозеландський Sauvignoun Blanc або Pinot Grigio. До мʼясних чи рибних страв смакуватиме більш насичене біле вино або ж легке червоне – охолоджене, як-от Pinot Noir з північних регіонів Франції, або австрійські вина Zweigelt. 

Поціновувачі якісних дорогих вин розуміють, що для збереження автентичності такі напої потребують зберігання у відповідних умовах. Температура, вологість та освітлення – кожен сорт вимагає власного режиму, який складно забезпечити в домашніх умовах. 

Французька осінь: як створити синергію якості та задоволення з технікою Gaggenau /Фото 10

Сучасні винні шафи Gaggenau дарують унікальну можливість справжнім гурманам зберігати вина у трьох різних температурних режимах одночасно, з налаштуваннями світла та вологості. За таких умов вина можуть зберігатись десятиріччями, досягаючи своїх найкращих смакових характеристик. 

Важко уявити більш вдале доповнення до келиха вина, аніж вишукана вечеря. Ще краще, коли не потрібно витрачати час та зусилля на її приготування. Один із принципів Gaggenau – принцип професійної кухні: відчути атмосферу ресторану у своїй оселі. 

Паризький шеф-кухар Стефан Вайттінадан з власного досвіду знає, як техніка впливає на якість приготування їжі, та ділиться з аудиторією.

Стефан Вайттінадан, бренд-шеф Gaggenau 

Від якості техніки залежить безліч процесів під час приготування страв. Матеріали, автоматичні налаштування, температурні режими – все впливає на смакові якості та текстуру їжі, незалежно від того, чи готуєте вечерю вдома, чи купуєте техніку для професійного використання. До того ж це дає більше можливостей спробувати нові страви. 

Французька осінь: як створити синергію якості та задоволення з технікою Gaggenau /Фото 11

Стефан Вайттінадан, бренд-шеф Gaggenau

Наприклад, у духовій шафі Gaggenau можна приготувати страву за методом sous vide (су-від). Методика гарантує ніжність і соковитість мʼяса чи овочів, адже су-від запобігає випаровуванню соків завдяки вакуумуванню та передбачає дуже регульовану температуру. 

Досягти такого смаку в звичайній духовій шафі неможливо. А з правильною технікою можна відчути себе шеф-кухарем першого класу на власній кухні, не витрачаючи надто багато зусиль.

Французька осінь: як створити синергію якості та задоволення з технікою Gaggenau /Фото 12

З кожним роком бренд додає дедалі більше інновацій та шукає нові рішення. Хоча продукція Gaggenau представлена в Україні давно, новий флагманський шоурум відкриває доступ до повноцінного ексклюзивного досвіду. 

Ірина Запорожець, бренд-менеджер Gaggenau в Україні, розповіла про унікальні сервіси, доступні охочим познайомитись із брендом.

Ірина Запорожець, бренд-менеджер Gaggenau в Україні

Gaggenau – це свого роду haute couture серед кухонної техніки, що вимагає відповідного сервісу й унікальних пропозицій для поціновувачів. 

Французька осінь: як створити синергію якості та задоволення з технікою Gaggenau /Фото 13

Ірина Запорожець, бренд-менеджер Gaggenau в Україні

Французька осінь: як створити синергію якості та задоволення з технікою Gaggenau /Фото 14
Попередній слайд
Наступний слайд

Отже, для підтримання виняткового досвіду в шоурумі ми проводимо презентації, камерні вечірки та безкоштовні закриті чи виїзні майстер-класи з нашим шеф-кухарем. Це чудова можливість організувати камерний вечір з друзями чи родиною – потрібно лише завчасно узгодити меню.

Персоналізований підхід – наш пріоритет, тому меню для кожного учасника майстер-класу розробляється індивідуально, а гості можуть самі долучитись до приготування страв. 

Ми сповідуємо принцип професійної кухні, яка стає доступною вдома. А такий рівень забезпечує не лише технологічна, а й естетична функція техніки. 

Ми пропонуємо досконале доповнення інтер’єру, а також консультацію в архітектурних рішеннях. Вентиляційний сервіс Gaggenau допомагає індивідуально спланувати простір, вибрати правильне обладнання під конкретний проєкт і розробляє індивідуальний архітектурний план з усіма потрібними параметрами. 

Дизайнери знають, що техніка Gaggenau у плані – це найвищий рівень проєкту. 

Переконатись у цьому особисто й отримати преміальний досвід користування можна у шоурумі Gaggenau в Києві, на вул. Саксаганського, 53/80. 

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Попередній слайд
Наступний слайд