Уряд підготував інвестиційний гід для міжнародних донорів і представив його на конференції з відбудови. Туди потрапили проєкти від великого бізнесу, зокрема МХП, ДТЕК, «Дарниці», малого та середнього, державні програми. Як відбирали проєкти та чи реально отримати під них інвестиції
⚡️ Лише 3 дні! Отримайте доступ до річної підписки Forbes Digital зі знижкою 40%. Промокод: MORNING. Оформлюйте підписку за посиланням.
У перший день конференції Ukraine Recovery Conference (URC), 11 червня, заступник міністра економіки Володимир Кузьо презентував у Берліні інвестиційний гід. У ньому 95 проєктів, загальний бюджет – $27 млрд. Документ є у розпорядженні Forbes. Ми дослідили список і обрали 30 найбільших проєктів.
Більшість – пропозиції від приватних компаній, а серед галузей переважає транспорт і логістика (20 проєктів), енергетика (15) та агропромисловий комплекс (15).
Бюджет і направленість різна – від ферми з переробки промислових конопель у Рівненській області, для будівництва якої потрібен $1 млн, до великих проєктів. Наприклад, будівництво двох вітрових електростанцій (ВЕС), на які компанія ДТЕК хоче залучити $1,1 млрд.
Чи реально залучити під них кошти міжнародних донорів?
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.