Категорія
Компанії
Дата

Чи легко скопіювати monobank

Відповідає Леонід Горєв, CEO студії Alty, яка брала участь у розробці monobank 

Леонід Горєв, CEO студії Alty /з особистого архіву

Леонід Горєв, CEO студії Alty Фото з особистого архіву

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Наскільки складно і дорого зробити продукт, який можна порівняти з monobank?

Якщо ми беремо повністю і дизайн, і розробку – і фронт‑, і бек‑енд, на запуск першої версії піде рік‑півтора. Якщо наймати вендорів, як ми, обійдеться в межах мільйона доларів. Зі своєю командою буде швидше і дешевше.

У хлопців в monobank була своя команда, яка починала його пиляти, ми робили тільки частину, яка стосувалася дизайну інтерфейсу, і брали участь у дечому в функціоналі. Це зайняло вісім місяців.

У чому сила monobank в порівнянні з конкурентами?

Ми орієнтувалися на додатки «Тінькофф», Monzo та Revolut. У роботі над таким продуктом потрібно контролювати всі етапи – аналіз конкурентів, визначення точки диференціації продукту, порівняння трендів локального і глобальних ринків.

Хлопці з monobank прийшли із завданням створення монопродукту. Його конкурентною перевагою повинна була стати максимальна простота використання. Нічого зайвого – на відміну від класичних банків. Простота мала простежуватися в інтерфейсі, у досвіді користувачів і в усьому продукті в цілому. Критично важливо, щоб такий призначений для користувача досвід зберігався постійно – від початку взаємодії з банком до скачування програми, онбордінгу, замовлення карти. Це завдання – «зробити просто» – ми завжди тримали в голові.

З якими труднощами зіткнулися при розробці?

Головною складністю було викинути з інтерфейсу все зайве, залишивши працюючий і зручний функціонал.

Ми аналізували, як людина поводиться в додатку, про що думає в момент кожної дії, зручно їй чи незручно, лінь зробити зайвий тап чи ні. Для цього потрібно було врахувати всі можливі дії, які користувач здійснюватиме в додатку, зрозуміти, як він буде себе поводити при різних варіантах інтерфейсу. Коли ми міняли щось одне, переробляти потрібно було все з початку і до кінця. Це занадто багато роботи, затягує процес, потрібно робити багато ітерацій.

Вічна дилема – зробити круто, просто і зручно або зробити швидко.

Опубліковано в четвертому номері Forbes (жовтень 2020)

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні