Категорія
Головне
Дата

Harley Davidson почне випускати електричні мотоцикли під окремим брендом LiveWire

Американський виробник мотоциклів Harley Davidson почне випускати електричні мотоцикли під окремим брендом LiveWire. Першу модель представлять у липні, пише TechCrunch.

Ключові факти

  • Перший мотоцикл під брендом LiveWire вийде 8 липня.
  • Бренд LiveWire також планує розробляти технології, які будуть застосовані в електричних мотоциклах Harley-Davidson у майбутньому, пише The Verge.
  • LiveWire працюватиме з дилерськими центрами Harley-Davidson як незалежний бренд, пропонуючи поєднання онлайн і фізичних форматів роздрібної торгівлі.

Контекст

Harley-Davidson уперше представила електричний мотоцикл LiveWire 2018 року з оголошеною ціною в $29 799. Його було запущено у виробництво наступного року, однак це було повʼязано з деякими труднощами. Зокрема, з короткочасною зупинкою виробництва через проблеми із зарядкою.

Минулого року агентство Reuters повідомило, що план компанії щодо залучення уваги молодого покоління мотоциклістів за допомогою LiveWire зазнає невдачі. Більшість замовлень надходить від старих або вже існуючих клієнтів. Проблема може полягати в тому, що багатьох молодих клієнтів відштовхнув цінник. Адже ціна у $29 799, не набагато нижча, ніж Tesla Model 3.

Річний дохід компанії впав майже на 24% 2020 року порівняно з показниками попереднього року. Минулого літа вона також скоротила 700 робочих місць у рамках плану реструктуризації. У планах – подальші інвестиції в ринок електроенергії. Harley-Davidson у листопаді минулого року випустила електричні велосипеди Serial 1 Cycle. Модель Rush/Cty Speed ​​може розвивати швидкість до 45 км/год і коштує $5000.

Harley-Davidson також стикається з конкуренцією з боку таких компаній, як Zero Motorcycles, яка недавно обʼєдналася з виробником силових видів спорту Polaris для створення нової лінійки квадроциклів і снігоходів з електричним приводом. 

Попередній слайд
Наступний слайд
Новий Forbes вже у продажу

Новий Forbes вже у продажу

Рейтинг зарплат | 15 найкомфортніших банків