Категорія
Новини
Дата

«Кормотех» створив штаб із допомоги тваринам Save Pets of Ukraine. Як компанія дбає про чотирилапих, що рятуються від війни

Найбільший в Україні виробник корму для тварин і собак «Кормотех» запустив ініціативу Save Pets of Ukraine для порятунку тварин під час війни. Тут збираються направити 150 тонн корму для притулків і 30 тонн на прикордонні пункти пропуску

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Схожа історія була в 2014–2015 році, коли рятували тварин із зони АТО та допомагали там опікунам і притулкам, каже PR-директорка «Кормотеху» Катерина Ковалюк. Зараз компанія збільшує масштаб і планує на міжнародній арені розповідати про шкоду, яку заподіює РФ.

У штабі Save Pets of Ukraine збирають запити про допомогу. Залишити такий можуть власники домашніх тварин, заводчики та зооволонтери на сайті ініціативи. Насамперед штаб допомагає волонтерам та притулкам, а також надсилає корм разом із гуманітарними вантажами у місця активних бойових дій. Власників домашніх тварин та заводчиків у більш спокійних регіонах скеровують у найближчі зоомагазини.

Допомагаємо самотужки та в співпраці з партнерами, розповідає Ковалюк. Зокрема, мережа зоомагазинів MasterZoo і компанія «Сузір’я» створять точки видачі гуманітарної допомоги для тварин. Польські партнери «Кормотеху» готові забирати зі Львова котів і собак, щоб вивезти в свої притулки. Завдання компанії – знайти місце для тимчасового перебування тварин.

Складнощі виникають і через те, що, згідно законодавства, тварини не можуть отримувати гуманітарну допомогу. Компанія сформувала звернення з проханням внести зміни до відповідного закону. Перелік необхідних речей у ЗУ «Про гуманітарну допомогу» пропонують доповнити базовими товарами для чотирилапих: кормом, амуніцією, медикаментами. Це спростить ввезення необхідних товарів для тварин.

Для залучення допомоги на міжнародному рівні компанія створює благодійний фонд у Литві. «У нас багато партнерів, які вже готові перераховувати кошти. Ми уже знайшли певні суми, і корм їде в різні точки України. Але хочемо налаштувати системний збір коштів, логістику і бути рупором ситуації з тваринами, бо вона насправді складна», – каже PR-директорка «Кормотеху».

Як можна допомогти «Кормотеху»? Компанія напрацьовує мережу людей, які разом із гуманітарною допомогою для людей везли б трохи корму для тварин. «Логістика зараз утруднена. Працюють деякі вантажні відділення «Нової пошти» і частина наших дистрибʼюторів там, де немає активних бойових дій. Можливо, хтось готовий перевозити корм із точки А в точку Б. Коти й собаки – теж живі істоти, але їх немає в жодних списках, і корм для них не є пріоритетним питанням», – додає Ковалюк.

 

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні