Категорія
Новини
Дата

На Багамах знаходиться майже $3 млрд, пов'язаних із росіянами

У фінустановах Співдружності Багамських Островів знаходиться $420 млн на депозитах та $2,5 млрд — на зберіганні або у вигляді трастових активів з кінцевими бенефіціарними власниками з РФ або тими, хто має до неї відношення. Це випливає зі звіту на сайті Центрального банку Багам, пише DW.

Ключові факти

  • Група регуляторів фінансових послуг БО 12 березня випустила директиву для багамських фінансових установ щодо неприпустимості ведення бізнесу з особами та організаціями з РФ та Білорусі, які перебувають під санкціями.
  • Публікація звітності повʼязана із запитами ЗМІ, які отримав Центральний банк країни щодо обсягу активів російських осіб у банках та трастових компаніях.
  • Найбільша частка російських активів має відношення до міжнародного сектора. Центробанк проводить опитування серед фінансових установ усередині країни — комерційних банків, компаній, що займаються грошовими переказами, і постачальників послуг при обороті електронних коштів — з метою зʼясувати рівень ризику в цих галузях.

Контекст

Багами — одна з найпопулярніших податкових гаваней, у якій практично повністю відсутнє оподаткування. Це приваблює клієнтів з усього світу, які прагнуть відкрити тут офшори.

Наразі Багамські острови намагаються знайти баланс між тим, щоб дотримуватися західних санкцій проти РФ і не завдати шкоди своїй економіці, яка значною мірою залежить від іноземних клієнтів.

Матеріали по темі

Отримуйте щоденний лист з останніми матеріалами та новинами від Forbes

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні