Категорія
Новини
Дата

Світові страховики готуються до мільярдних виплат через війну в Україні

Світові страхові компанії готуються до масштабних виплат через війну в Україні, пише Financial Times. Найбільше постраждають страхувальники літаків через призупинення польотів літаків РФ. За найгіршого сценарію, за якого літаки не можна буде повернути, втрати глобального страхового ринку становитимуть близько $5 млрд.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Світовий ринок спеціалізованого страхування уже відчуває на собі наслідки війни в Україні. Акції міжнародної британської страхової компанії Lloydʼs of London просіли за останні тижні. Lloydʼs of London очікує отримати значний, але загалом прийнятний збиток, пише FT. Показник може становити від $1 млрд до $4 млрд.
  • Збитки уже будуть «відчутними» у страхуванні застрахованих суден, літаків, будинків та сировинних товарів, яких вже торкнувся конфлікт, пише FT.
  • Страхові компанії відмовляються від нових угод, які можуть призвести до додаткових збитків у Росії.
  • Компанії також переглядають політику, щоб уникнути нових страхових позовів із РФ. Вони також стягують додаткові внески за страхове покриття суден, що проходять через води у зоні конфлікту.
  • Але політика страхових компаній передбачає ліміт виплат, тому втрати не перевищать $5 млрд за найгіршого сценарію. У той час вартість близько 600 зарубіжних літаків, що знаходяться в Росії, може становити близько $13 млрд.

Контекст

Forbes писав, як два найбільші світові виробники літаків Boeing і Airbus запроваджують санкції проти Росії, яка розвʼязала війну в Україні. Російські авіакомпанії спустять на землю понад 750 пасажирських літаків, зупинять більшість міжнародних рейсів та втратять 80% флоту.

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні