Категорія
Новини
Дата

Українські клієнти краудфандингової Buy Me a Coffee стикнулися з проблемою виведення коштів. Імовірно, через нову політику компанії

1 хв читання

Американська краудфандингова компанія Buy Me a Coffee, ймовірно, оновила свої правила та припиняє надавати повноцінний сервіс для користувачів з України. Сервіс блокує виведення грошей на картки українських банків. Про це повідомляють у соцмережах українці, які зіткнулися з проблемами при виведенні коштів, пише dev.ua.

Buy Me a Coffee – це популярна в Україні платформа, яка дає змогу творцям контенту збирати пожертви від своїх прихильників.

Даруємо 40% знижки на річну підписку Forbes Digital. Пропозиція діє за промокодом SEPT40 до 18 вересня включно. Оформлюйте за посиланням.

Деталі

  • На проблеми з Buy Me a Coffee звернула увагу користувачка X із тегом BzickOff, яка спробувала вивести $30 на картку українського банку. Вона опублікувала скриншот із відповіддю техпідтримки сервісу.
  • «У зв’язку з нещодавніми змінами в політиці та ускладненням законодавчих вимог і санкцій, ми більше не приймаємо нових творців [контенту] з України. Ми розуміємо, що це може вас розчарувати, і щиро перепрошуємо за будь-які незручності, які це може спричинити», – повідомила представниця Buy Me a Coffee.
  • Оскільки приблизно 20% території України підпадає під дію санкцій, стало надзвичайно важко точно перевіряти та контролювати місця розташування, що створює значні ризики помилок, йдеться в роз’ясненні техпідтримки Buy Me a Coffee.
  • Ще один український користувач X підтвердив проблеми з виведенням коштів на рахунки українських банків. Для виведення коштів йому довелося змінити географію акаунта на США й використовувати платіжну систему Wise.

Контекст

Buy Me a Coffee стала однією з найпопулярніших платформ зі збору донатів після скандалу з сервісом Patreon у 2022 році, який заблокував акаунти фонду «Повернись живим». Усі зібрані кошти повернули патронам, і відтоді Фонду немає на платформі. Того ж року платформа заблокувала акаунт українського журналіста Айдера Муждабаєва та волонтера Сергія Стерненка. 

Водночас Buy Me a Coffee навесні цього року заблокувала сторінку одного з українських виробників FPV-дронів «Дикі шершні».

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Попередній слайд
Наступний слайд