Інформація про Анастасія Павлишина, Роман Севастьянов

26, 25 років, Співзасновники Awesomic

Анастасія Павлишина, Роман Севастьянов /Ярослав Дебелий

30 до 30 2021

Рома і Настя – це приклад по-доброму божевільних молодих людей, які дають тобі копняка під зад: вони не визнають «статус кво». Декілька компаній, півотів, закриття і нарешті зростання – це надихає.

Павел Педенко Senior Product Manager в Wise

Маркетологиня Павлишина та айтішник Севастьянов познайомилися у Tinder шість років тому. «Стало зрозуміло, що робота – це те, що з’єднує», – каже Павлишина. Романтичні стосунки переросли у спільний бізнес. Два перші стартапи не злетіли, третій у квітні 2021 року пройшов акселерацію у Y Combinator, залучив майже $350 000 інвестицій та наростив річний виторг у 12 разів.

Awesomic – платформа для миттєвого пошуку та підбору дизайнерів. «Наша місія – відкрити українські таланти світові», – каже Павлишина, у команді якої працює 80 осіб. 60 із них – дизайнери.

Найкраща порада: Роман: Кинути університет – я зекономив собі чотири роки життя. Анастасія: Вкласти частину грошей з продажу квартири, що дісталася у спадок, у криптовалюту і отримати стартовий капітал на запуск стартапів. Це було найкраще рішення.

Плани на 2022 рік: Залучити на платформу 300 дизайнерів.

Поруч в рейтингу «30 до 30 2021 рік»
Участь в рейтингах
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Останні новини по темі