Інформація про Антон Птушкін

38 років, Подорожі

Антон Птушкін /з особистого архіву
4 місце
30 найпопулярніших інфлюенсерів

Антон Птушкін називає тревел-шоу найневдячнішим, ресурсоємним і енерговитратним жанром в інтернеті, а перегляд реклами – платою за роботу блогера. «Це твоє «спасибі» автору, який створив контент, витратив на це час, ресурси, гроші і бог знає що ще», – говорить він. Канал Птушкін завів ще у квітні 2008 року, періодично викладаючи в ньому аматорські відеозвіти про свої поїздки. Власний проєкт Птушкін почав вести після участі у тревел-шоу «Орел і Решка» на каналі «Інтер». Влітку 2018 року популярний ведучий заявив, що програма розбудила в ньому «голод подорожей», і пообіцяв розповідати про наступні поїздки в YouTube. До вересня 2020 року на каналі було 16 «Великих випусків», 3,28 млн підписників і понад 225 млн переглядів. У кінці кожного відео Птушкін закликає глядачів подорожувати, «тому що воно того варте».

Головні факти про Антона Птушкіна:

  • Антон Птушкін – колишній програмний директор української радіостанції Lounge FM та «Радіо Пʼятниця» (Super Radio).
  • У 2017 році Птушкін стає ведучим нового сезону шоу подорожей «Орел і решка» разом із Анастасією Івлєєвою. У липні 2018 року Антон Птушкін оголосив про свій вихід з «Орла та решки».
  • Після виходу з «Орла і решки» Антон продовжив знімати відео про подорожі для свого каналу на YouTube. На жовтень 2022 року у Птушкіна на каналі 5,6 млн підписників.
  • Усього на роликах Птушкіна налічується 575 млн переглядів.
  • Найпопулярніше відео Птушкіна — влог зі Швейцарії. Влог зібрав 37 млн ​​переглядів за 3 роки.
  • У грудні 2019 року Антон Птушкін переміг на Церемонії вручення призів у галузі веб-індустрії у номінації «Онлайн тревел-шоу року».
  • У серпні 2020 року президент України Володимир Зеленський з нагоди Дня Незалежності України надав Антону Птушкіну звання «Заслужений журналіст України».
Поруч в рейтингу «30 найпопулярніших інфлюенсерів»
Участь в рейтингах
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд