Інформація про Collar

Юрій Синиця, Виробництво

Collar /з особистого архіву
Виторг 2022 рік: 177 млн грн*

Профайл

Місто
Чернігів
Рік заснування
Виторг 2021 рік:
183 млн грн

Юрій Синиця разом із родичами заснував компанію з виготовлення амуніції та іграшок для тварин Collar ще у 1995 році. На заводі у Чернігові до повномасштабного вторгнення працювало близько 600 осіб, які виробляли понад 20 торгових марок різних товарів. Collar продавався в 70 країнах, 60% експорту припадало на Європу, ще близько 20% – на Японію. 

Війна завдала шкоди компанії Синиці, але не такі масштабні як могла. Великі вирви від російських снарядів були за 50 метрів від підприємства. Уламки проломили дах складу і дощ зіпсував продукції на 7 млн грн. 

Головний офіс та виробництво іграшок для собак Puller Синиці релокував до Івано-Франківська, а наповнювачі для котячих туалетів SuperCat тепер виготовляють у Хмельницькому. Виробництво інших товарів залишилось у Чернігові. 

Через місяць після початку великої війни Collar відвантажили перше замовлення по Україні, після перезапуску. А через два – доставили контейнер товарів до Японії. 

Втримати бізнес за словами Синиці, допомогли два рішення: залучення кредиту та участь в міжнародній виставці Interzoo. Перше дозволило виплатити зарплати, друге – залучити нових клієнтів. «Більшість оформлювали замовлення із 100% передоплатою, дізнаючись, що компанія працює попри війну», – говорить Синиця.

Матеріали по темі
Поруч в рейтингу «Next250»
Chocoboom
Ірина Петелицька
67 млн грн
Darlisad
Наталія Бровчук
181 млн грн*
Участь в рейтингах
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд