Інформація про Дмитро Вовк & Віктор SDY Оруджев

27 та 26 років, CEO кіберспортивної організації Monte та кіберспортсмен, капітан Monte. Monte справили фурор на одному з головних турнірів Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO)

Дмитро Вовк & Віктор SDY Оруджев /з особистого архіву

«30 до 30: Творці майбутнього»

Стрім двобою українських команд Monte і NAVI 15 травня на CS:GO в Парижі переглянуло 59 000 глядачів. Це новий рекорд україномовних кібертрансляцій.

Усе логічно: NAVI – багаторазові чемпіони, а Monte – амбітні новачки. В тому матчі перемогли другі з рахунком 2:0 та пройшли у плей-оф. «Поруч із NAVI, яка 13 років показує найкращі результати, зʼявилася друга самобутня команда», – говорить коментатор CS:GO Олексій уХо Малецький.

Monte дебютували на професійній кіберспортивній арені у липні 2022-го та з першої спроби закріпились у десятці найкращих команд світу, дійшовши до чвертьфіналу одного з головних турнирів з CS:GO.

Назва клубу походить від назви містечка Монастирище, де народились екскапітан Володимир Велетнюк та СЕО Дмитро Вовк. Оруджев перейшов у Monte з NAVI на початку 2023-го. «Феномен Monte – в самобутності і збалансованості команди», – говорить Малецький. У 2023-му Monte зіграли найбільше матчів серед усіх учасників мейджору та заробили $166 000 призових.

Малецький називає Оруджева капітаном, який добре аналізує гру і взаємодіє з тре- нером. Вовк відповідає за фінанси і медійні прояви. «Робота з аудиторією – їхній сильний бік», – каже коментатор.

Рецепт вашого успіху?

Віктор Оруджев: «Хай би як тяжко було, наскільки б хотілося опустити руки, я собі цього ніколи не дозволяв. Також не даю людям визначати, хто я і на що здатний, – лише я знаю свій ліміт сил та можливостей».

Дмитро Вовк: «Потрібні люди поруч, віра у команду, незважаючи ні на що. Ну і куди ж без удачі».

«Monte – головна сенсація світового кіберспорту 2023-го. Розпочинали рік із 50-х місць світового рейтингу і досягли топ-10. Ривок стався після приходу в команду досвідченого Віктора sdy Оруджева», – головний редактор Tribuna.com Олег Щербаков

Участь в рейтингах
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Останні новини по темі