Інформація про Експрес Стрижка/Haircut Express

Ірина Погодіна, Послуги

Експрес Стрижка/Haircut Express /надано пресслужбою
Виторг 2022 рік: 283 млн грн

Профайл

Місто
Київ

До 2013 року Ірина Погодіна розвивала власну мережу салонів краси в Луганську, а після окупації переїхати в Київ. В столиці підприємиця перезапустила бізнес за новою моделлю, яка розрахована на клієнтів які не бажають чекати в чергах, або записуватися в салон заздалегідь. Окрім послуги експрес стрижки, яка генерує 98% виторгу, салони пропонують укладку та фарбування. «Ми заробляємо на великій кількості відвідувачів, – каже директор мережі Олександр Дзус. Всі наші салони знаходяться в трафікових місцях». 

За десять років мережа виросла до 156 салонів, 121 з них належать франчайзі. 45% виторгу компанії генерують понад півсотні перукарень Haircut Express в Польщі, Чехії, Німеччині, Казахстані та Іспанії. 

Погодіна апологет операційної ефективності.Щоб зменшити витрати, мережа відмовилась від адміністраторів – оплата здійснюється через спеціальні платіжні термінали. Власне програмне забезпечення нараховує заробітну плату майстрам, контролює їх перебування в салоні, комунікує з клієнтами, проводить програму лояльності. ІТ-система дозволяє власникам салонів витрачати 5-7 днів на місяць на операційне управління бізнесом. 

В планах збільшити мережу до 1500 точок протягом 10 років, каже Дзус.

Матеріали по темі
Поруч в рейтингу «Next250»
«Екокультура» /з особистого архіву
Альбіна Антоненкова
24 млн грн
«Елватех»
Олександр Філіпов та Віктор Мартинюк
150 млн грн
Участь в рейтингах
Статті по темі