Інформація про Георгій Скудар

НКМЗ, Машинобудування

Георгій Скудар /НКМЗ
$165 млн (дані 2021 року)
66 місце
100 найбагатших українців 2021

Профайл

Досьє
Одружений, двоє дітей
Місце народження
Олов'яна, Читинська область (Росія)

Рейтинг найбагатших воєнного часу

Президент і власник дізнався з новин, що Рада дозволила відчуження майна його заводу на користь держави. Обґрунтування — вивезти далі від фронту ціне обладнення і задіяти для потреб ОПК. З 27 лютого підприємство законсервовано і не виробляє продукцію. Компанію перереєстрували в Києві, продають довоєнні залишки. «Плануємо перезапуск у Краматорську», – каже віцепрезидент НКМЗ, онук Георгія Скудара Дмитро.

100 найбагатших українців 2021

Подія року: Виторг НКМЗ, що належить Скудару, збільшився з 6,65 млрд грн у 2019 році до 6,94 млрд грн у 2020‑му. «Це небагато, але з огляду на падіння промисловості в усьому світі ми виглядаємо непогано», – говорить віцепрезидент НКМЗ і онук основного власника Дмитро Скудар. Завод, за його словами, планує виплатити за 2020 рік приблизно 450 млн грн дивідендів, ще 900 млн грн спрямувати на поповнення оборотного капіталу.

100 найбагатших українців 2020

Георгій Скудар – президент і співвласник Новокраматорського машинобудівного заводу (НКМЗ), індустріального гіганта з виторгом понад 7 млрд грн і чистим прибутком 671 млн грн. Герой України і колишній член Партії регіонів ніколи не приховував своїх політичних переконань, виступаючи за економічне зближення з Росією. НКМЗ історично заточений на кооперацію з металургійними та гірничодобувними компаніями пострадянського простору. У 2019 році 48,5% продукції НКМЗ було продано у країнах СНД. Скудар повноцінно керує заводом, але, схоже, йому вже готується заміна. Розвивати виробництво допомагає онук Дмитро. Два роки тому він став віцепрезидентом, а 2019-го увійшов до наглядової ради підприємства.

Поруч в рейтингу «100 найбагатших українців 2021»
Участь в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд