Інформація про Олег Сотников

Fozzy, Роздрібна торгівля

Олег Сотников /DR
$130 млн (дані 2021 року)
97 місце
100 найбагатших українців 2021

Профайл

Досьє
Одружений, двоє дітей
Місце народження
Дніпро

Рейтинг найбагатших воєнного часу

Виробники та дистриб’ютори часто називають Fozzy серед найбільших боржників. Під час війни ситуація не змінилася, розповіли четверо керівників компаній – виробників FMCG-продуктів. Супермаркети «Сільпо» вшосте потрапили до переліку найкращих магазинів European Supermarket Magazine: відзначили супермаркети у Харкові, Умані та Києві.

100 найбагатших українців 2021

Подія року: Чистий операційний дохід флагманської мережі Fozzy Group «Сільпо» за три квартали 2020 року знизився, як порівняти з аналогічним періодом 2019 року, в сім разів, до 173,6 млн грн.

100 найбагатших українців 2020

Міноритарний акціонер Fozzy Group Олег Сотников як віцепрезидент відповідає за управління майже 30 000 співробітників. Це ключовий напрям для ритейлерів: продавців і касирів утримати складно, вони звільняються частіше за інших. Показник плинності кадрів у Fozzy належить до ключових – поряд із задоволеністю клієнтів фінансовими результатами. За 10 років Сотников, за даними компанії, знизив плинність кадрів удвічі. У вільний час Сотников грає на бас-гітарі у київському джаз-бенді «Буду». За чотири роки існування колектив випустив три альбоми.

Поруч в рейтингу «100 найбагатших українців 2021»
Участь в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд