Інформація про Олена Зеленська

перша леді України, засновниця фундації Олени Зеленської (напрямки: охорона здоров'я, освіта, гумдопомога), розвиває проєкт ментального здоров'я українців, веде активну дипломатичну роботу

Олена Зеленська /Офіс Президента України

Профайл

Досьє
45 років

50 лідерок України 2023

Автор: Говард Баффет, засновник фонду The Howard G. Buffett Foundation, виділив з початку війни понад $200 млн на допомогу Україні.

Я зустрів першу леді у квітні 2022-го, під час другої поїздки в Україну. Я сказав комусь у вашому уряді, що хочу підтримати програму шкільного харчування: під час такої війни важливо підтримувати дітей. Виявилося, що Зеленська опікується цією темою. ЇЇ команда запропонувала зустріч. І її ідея була кращою, ніж моя. Тому я допомагаю втілювати її план. 

У неї багато ідей, вона хоче робити добрі справи зараз. Я поділяю цей підхід. Не можна чекати, доки війна скінчиться, щоб робити правильні речі. Вони потрібні зараз, треба, наскільки це можливо, забезпечити українцям нормальне життя. 

Перша леді взяла на себе відповідальність, яку більшість людей у світі не витримали б. Подумайте про ту силу, яка їй потрібна. Вона мати, вона повинна турбуватися про свого чоловіка, який керує країною. Але щодня вона думає про те, як може допомогти Україні. І робить це вдало. Це надзвичайна сила. Вона неймовірна.

Участь в рейтингах
Статті по темі