Інформація про Райффайзен Банк

фінанси

Райффайзен Банк
Капітал: 13,1 млрд грн

Профайл

Рік заснування в Україні
1992
Власник
Raiffeisen Bank International, ЄБРР
СЕО
Олександр Писарук
Кількість працівників
5300
Оцінка мобільного застосунку
4,2
Ставка за річним депозитом
100 000 грн: 6,75%
Кількість вакансій на 2022 рік
146
Керівник HR
Юлія Пилипенко
Кількість працівників, які повернулись із лав ЗСУ
7

25 найкращих роботодавців для ветеранів

Перший етап програми підтримки ветеранів у «Райфі» – зустріч керівництва банку із демобілізованими підлеглими. Вони діляться історіями з лідерами та беруть участь у розробці стратегії повернення. Нині у «Райфі» – вісім ветеранів: семеро співробітників повернулися з фронту, ще один колега-ветеран – новачок у банку.

У розробці стратегії реінтеграції та підборі інструментів «Райфу» допоміг благодійний фонд «Простір можливостей». У списку рішень – розширена медична страховка, навчання за програмами лідерства, професійна освіта та перекваліфікація, консультації психологів, юристів, нутриціологів для родини, терапевтичні групи та спільноти для ветеранів.

Один із головних інсайтів HRD банку Юлії Пилипенко – інклюзії потрібно вчитися всім українцям. Програма підтримки ветеранів була презентована 5000 співробітників «Райфа» в ефірі на внутрішній онлайн-платформі. У трансляції взяв участь і психолог, котрий пояснив, як допомогти з адаптацією колегам, що повертаються з фронту.

30 стійких компаній

Ми розраховуємо завершити цей рік із прибутком, говорить Олександр Писарук. За січень – серпень банк заробив на 41% більше у напрямі кредитування бізнесу, ніж за дев’ять місяців минулого року.

Банк продовжує кредитувати – з початку війни надав 9 млрд грн нових кредитів критичним галузям. Переважно аграріям за держпрограмою «5-7-9». «Райф» є лідером з кредитування цієї галузі, свідчать дані Мінагропроду на початок жовтня.

Війна прискорила цифрову трансформацію – запланована міграція у «хмару» замість року зайняла три місяці. Довелося спростити систему прийняття рішень – дати більше повноважень на місця, наприклад стосовно роботи відділень у прифронтовій зоні.

Належність до великої міжнародної групи стала у пригоді: переселенці та релоковані співробітники в перші місяці війни отримали знижки за комісіями та можливість обміну готівкової гривні на євро.

15 найкомфортніших банків України

Банк у трійці лідерів за обсягами зростання залишків на рахунках фізичних осіб за рік та має амбітні плани у роздрібному бізнесі. У квітні 2021‑го «Райффайзен» запустив кобрендову платіжну картку АТБ, яку можна отримати у супермаркеті без відвідування відділення банку. За чотири місяці було випущено понад 200 000 таких карток, а за рік з моменту старту програми банк планує випустити 2 млн карток. Оформити рахунок можна віддалено – з використанням застосунку «Дія».

«Райф» надає фізичним особам кредити готівкою та оформлює кредитні картки. Умови змінилися на користь клієнтів: процентні ставки знижено, максимально доступну суму збільшено, жорсткі ризик‑критерії пом’якшено.

Серед корисних новинок – кредитна картка «2 кешбеки», за якою винагорода нараховується за витрати та за поповнення. За кілька тижнів після запуску продукту без активного промо банк емітував майже 4000 таких карток. Нова програма лояльності «Ще!» дозволяє клієнту отримувати гарантований кешбек на всі покупки у магазинах та інтернеті.

Участь в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Останні новини по темі
Попередній слайд
Наступний слайд