Райффайзен Банк

Власник: Raiffeisen Bank International (Австрія)

Райффайзен Банк /Фото Богдан Верозуб
Капітал: 13,1 млрд грн

Профайл

СЕО
Олександр Писарук
Оцінка мобільного застосунку
4,2
Ставка за річним депозитом
100 000 грн: 6,75%

15 найкомфортніших банків України

Банк у трійці лідерів за обсягами зростання залишків на рахунках фізичних осіб за рік та має амбітні плани у роздрібному бізнесі. У квітні 2021‑го «Райффайзен» запустив кобрендову платіжну картку АТБ, яку можна отримати у супермаркеті без відвідування відділення банку. За чотири місяці було випущено понад 200 000 таких карток, а за рік з моменту старту програми банк планує випустити 2 млн карток. Оформити рахунок можна віддалено – з використанням застосунку «Дія».

«Райф» надає фізичним особам кредити готівкою та оформлює кредитні картки. Умови змінилися на користь клієнтів: процентні ставки знижено, максимально доступну суму збільшено, жорсткі ризик‑критерії пом’якшено.

Серед корисних новинок – кредитна картка «2 кешбеки», за якою винагорода нараховується за витрати та за поповнення. За кілька тижнів після запуску продукту без активного промо банк емітував майже 4000 таких карток. Нова програма лояльності «Ще!» дозволяє клієнту отримувати гарантований кешбек на всі покупки у магазинах та інтернеті.

Участь в рейтингах
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Останні новини по темі