Інформація про Роман Чигір

Fozzy, Роздрібна торгівля

Роман Чигір
$130 млн (дані 2021 року)
98 місце
100 найбагатших українців 2021

Профайл

Досьє
Розлучений, двоє дітей
Місце народження
Дніпро

Рейтинг найбагатших воєнного часу

Виробники та дистриб’ютори часто називають Fozzy серед найбільших боржників. Під час війни ситуація не змінилася, розповіли четверо керівників компаній – виробників FMCG-продуктів. Супермаркети «Сільпо» вшосте потрапили до переліку найкращих магазинів European Supermarket Magazine: відзначили супермаркети у Харкові, Умані та Києві.

100 найбагатших українців 2021

Подія року: Завдяки $60 млн, одержаним від ЄБРР, «Сільпо» нарощує присутність на ринку. Мережа придбала частину бізнесу мережі «Фуршет» Ігоря Баленка і відкрила розподільний центр у Львові площею 20 000 кв. м.

100 найбагатших українців 2020

Співвласник Fozzy Group продовжує писати вірші й пісні для гурту «Буду», який створив разом із Олегом Сотниковим. За вокалістку співвласники Fozzy Group взяли виконавицю Alloise, що раніше співала в гурті Gorchitsa. На відміну від партнерів по бізнесу Чигир не намагається поєднувати роботу і хобі. Пішовши з компанії з посади маркетингового директора 15 років тому, він обрав чистий креатив, не затьмарений комерційними KPI. Рішення звільнитися було його власним бажанням. Однак він зберіг частку у Fozzy, яка становить 23%.

Поруч в рейтингу «100 найбагатших українців 2021»
Участь в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд