Єдині в Україні виробники поживних середовищ для біолабораторій. Після релокації з Харкова побудували виробництво у Хмельницькому.
- Системи «Санімед-М» дають змогу виконати аналіз на ангіну, холеру, дифтерію, скарлатину, правець чи інші хвороби з бактеріальними збудниками.
- За словами Українець, їхні тест-системи в середньому вдвічі дешевші за німецькі аналоги і на 20–30% – за польські.
- Замовники компанії – державні лікарні та військові шпиталі, яким «Санімед-М» продає продукти для аналізу понад 300 різних бактерій.
- В 2016 році Олександра Українець, родини Матковскі та Робертіно-Кетеліні заснували ТОВ «Санімед-М». Українець належить 26%, родині Матковскі – 50%, а Робертіно-Кетеліні – 24%
- В 2019 році «Санімед» випустила перший продукт – ідентифікатор для аналізу на сальмонельоз.
- Турборежиму бізнесу надала проблема світового масштабу – пандемія коронавірусу. Компанія Українець налагодила продаж тестів COVID-19, а «Санімед-М» перемогла у торгах національної агенції «Медичні закупівлі України».
- До великомасштабного вторгнення майже всі клієнти «Санімед-М» були зі східних та південних областей, половина з яких зараз знаходяться в окупації. З літа 2022-го до харківського виробника почали звертатися клієнти з інших частин України.
- За словами Українець, зараз «Санімед-М» щомісячно обслуговує 60–70 клієнтів, максимальний чек – 3,6 млн грн.
- Перед масштабним вторгненням Українець оцінювала частку «Санімед-М» на ринку України в 30%, ще 30% припадало на продукти конкурентів із Польщі, Німеччини, Італії, Іспанії, Франції та Індії, а 40% – на російські.