Інформація про Сергій Кролевець

«Ерідон», АПК

Сергій Кролевець /Focus
$140 млн (дані 2021 року)
85 місце
100 найбагатших українців 2021

Профайл

Досьє
Одружений, син
Місце народження
Село Чопилки, Київська область

Рейтинг найбагатших воєнного часу

Відновив будівництво заводу з глибокої переробки кукурудзи «Укрстарч». «Ерідон» планує переробляти 350 т сировини на добу на амінокислоту L-лізин, глютен, клітковину та зародок. Завод готовий на 60%, термін окупності – 7–10 років. Компанія відмовилася від посередників під час експорту й відкрила представництво у Польщі. Навесні 2023 року має запрацювати сухий порт на західному кордоні.

Тренд: «Потрібно інвестувати і в переробку, будувати нові заводи» (Latifundist).

100 найбагатших українців 2021

Подія року: Дистриб’ютор насіння, добрив і засобів захисту рослин «Ерідон» збільшив складські площі до 100 000 кв. м і відкрив представництво у Казахстані.

100 найбагатших українців 2020

Кролевець створив унікальний для України агрохолдинг «Ерідон». Його компанія не просто об’єднує агропромислові господарства, насіннєвий завод та роботизовану молочнотоварну ферму, а й займається дистрибуцією всього, що тільки може знадобитися фермеру: сільгосптехніки, насіння, добрив та засобів захисту рослин (ЗЗР).

«Ерідон» займає близько третини українського ринку насіння і ЗЗР. Компанія збільшила земельний банк до 39 000 га за рахунок купівлі агрофірми «Київ-АтлантикУкраїна». Захоплюється психологією та філософією, щоб краще розуміти природу людських вчинків і мотивувати співробітників.

Поруч в рейтингу «100 найбагатших українців 2021»
Участь в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд